Arama sonuçları

1. akasha

CorelDraw Laptop Sorunu

@tuanamatbaa Ben kaydedip açmıyorum. Nesne kaybolduğunda kaydırma çubuğuna (aşağı veya yukarı) bir kere tıklayınca nesne görünür hale geliyor. Sayfayı yenilediğim halde nesne gözükmüyordu fakat bu yöntemle gözüküyor. Bende yeni farkettim umarım sende de işe yarar. Asıl sorunun çözümünü...
  2. akasha

CorelDraw Laptop Sorunu

Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan olmadı mı
  3. akasha

CorelDraw Laptop Sorunu

cevabınız için teşekküredrim fakat sorun dediğiniz gibi değil. Yani outline ve dolgu verilmiş hatta rengi belirlenmiş bir çizim komple yok oluyo. yok olduğu zaman artık yaptığınız sonraki çizimleri göremiyorsunuz. hayalet nesneler diyeyim :)
  4. akasha

CorelDraw Laptop Sorunu

Selam arkadaşlar Dell marka bir laptop aldım fakat en çok kullandığım CorelDraw programı sorunlu çalışıyor. Herhangi bir nesne çizip üzerinde çalıştığımda nesne kayboluyor ve sayfada hiçbirşey gözükmüyor. Nesne seçilebiliyor fakat gözükmüyor. Hatta yeni bir nesne çizmeye çalıştığımda o da...
  5. akasha

Ses Dalgasi ( resimli anlatim )

ellerine sağlık arkadaşım
  6. akasha

hazır kıyafetler

teşkkürler nrl-design!
  7. akasha

Unutmak O kadar kolay mı sandın? Photoshop çalışmam !!! (Hangisi daha güzel???)

birincisi veya ikincisi değilde, orjinaline uyguladığın çalışma güzel :)
  8. akasha

Modeli ve Kendi Eski bir Çalışma

teşekkür ederim admin. ya diğer arkadaşlar yorum yok mu? İnsanın hoşuna gidiyor aptığı bir çalışmaya yorum yapılması. eksiklikler olabilir ya da sorularınız olabilir vs.. vs.. :)
  9. akasha

Modeli ve Kendi Eski bir Çalışma

İlk Corel öğrendiğim aylarda yaptığım bir çalışma. Sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Ve yorumlarınızı bekliyorum
  10. akasha

Selam

teşekkür ederim hoşbulduk. Zaman buldukça en güzel şekilde desteğim olacaktır inşallah. Bu site ismi altında tüm grafiker, garafiker adaylarını ve meraklı tüm dostları görmek beni çok mutlu edecektir. Bu sitenin, güzel organizasyonlara imza atması dileğinde olduğumu belirtmek istiyoum. Elimden...
  11. akasha

Ücretsiz Resim bulabileceğiniz Siteler

teşekkürler paylaşımın için :)
  12. akasha

Selam

Selam arkadaşlar! birçok benzer sitelerin olmasına rağmen, site ismi en güzeli ve bütünleştirici olması nedeniyle dikkatimi çekti :) kaliteli paylaşımlar diliyorum
Yukarı Alt