Arama sonuçları

1. fatih yağmur

resme çerçeve

galiba ürün kaymasın diye teğel atmak istiyorsun..teğele nakış içinden başlamalısın ve nakıştan sonra tğli sökücen için üzerine nakış gelmemeli.atlama konusundada..4 mm den sonra makina formatına göre desen atlama yapmak zorunda.ben eos2 de teğelleri 39mm de atıyorum....teğel atmaktansa nakışı...
  2. fatih yağmur

Nakiş & desen-tasarim

22 yıllık nakış-desen ve tasarım deneyimimle.desen-tasarım veya yönetici vasfında iş arıyorum.desen çizimi,müşteri bilgilendirme.nakış gider ve fiyatlandırma konularında yardımcı olabilirim.istanbu-avrupa veya yurtdışı tekliflerini değerlendirebilirim....
  3. fatih yağmur

bu desen hangi parametrede yapılmış acaba bilen varmı

ne efekti nakış bozuk olmuş
  4. fatih yağmur

eos 2 de pul problemi.

pul resmi
  5. fatih yağmur

Standart Sıklık Parametreleri

@Çiğdem Çapar bende onu diyorum fiyat önemli gökçe arkadaşımın bilgileri aslında doğru idi eskiden ama adam adam dondurma siparişi verirgibi 1 lirayı geçmesin diyor mecburen oyüzden sıkı desen yapamıyoruz nerde
  6. fatih yağmur

Standart Sıklık Parametreleri

@Gökçe Coşkun gökçe arkadaşım bu parametreler çok ta doğruyu yansıtmıyor bence. sıklık sargı kalınlığıyla alakası pek yok çok ince olmadığı sürece ben hep sabit sıklıkla çalışıyorum sargıyı alttan yürümelerle besliyorum daha temiz nakış çıkıyor özellikle küçk yazılarda sıklık 3-3.5 alt...
  7. fatih yağmur

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@Gökçe Coşkun dışardan gelen deseni refli desen yapma:deseni seç sağ kılink yap batış ları bolklara çevir yap alsana refli desen ama biraz düzeltme yapman gerek istediğin gibi sıklıkla oynayabilirsin
  8. fatih yağmur

dışardan gelen deseni refli desen yapma:deseni seç sağ kılink yap batış ları bolklara çevir yap alsana refli desen ama biraz düzeltme yapman gerek istediğin gibi sıklıkla oynayabilirsin
  9. fatih yağmur

atlama genelge pul ve kanevçe desenlerinde gereklidir birde belli aralıklarda kes durumana geçer..bengenelde desene ilk başlarken atlama ile birleştir yapıyorum desen içinde karmaşık görünümü düzenliyor
  10. fatih yağmur

eos 2 de pul problemi.

gökhan kardeş pul için tespitin doğru aynı tekniklr 98 de yaparsın ama xp de olmaz yama programı var onu cdl dosyasına atman gerek xp de atlamanın altına bir batış yapar buda pulda olmaması gerekiyor... yani program xp yi desteklemiyor ilginenler içi:arkadaşlar pulda belli kurallar var bunları...
  11. fatih yağmur

Maaş

piyasası şuan orta ölçekli biyerde 1600 den başlamalı
  12. fatih yağmur

Maaş

yakında makinacılarla aynı maaşa çalışacaz fiyatı aslında bizler düşürüyoz.15 günde makinacı olunur ama bi desencinin yetişmesi yıllar alır. zam isteyin arkadaşlar.....:D
  13. fatih yağmur

kurs almadan desen yapma

kurs şart değil;ama sonuca hızlı ulaşmak için olabilkir her konuda yardım verilir..eosv2 de kurs verilir hemde kısa sürede teoride biliyosan 3 günde tamamdır:D
  14. fatih yağmur

eos 2 yardım

düzenle tuşuna tıkla (G) YAP TÜM AYARLAR ÇIKAR disketteki deseni ref e çevirip herşeyiyle oynaya bilirsin eos ta yok yok herşeyi yapabilirsiniz karıştırın neler war neler bence accurate den iiyiidir..:-)
  15. fatih yağmur

kurs almadan desen yapma

Valla azimli isen neden olmasın ama yinede yardm şart gibi Arkadaşlar eos2 de her tür sorun larınıza yardım edebilirim valla ben kursa gitmedim insan isterse olur eos 2 de pul atıyorum sorunsuz.karıştırarak çözdüm....
Yukarı Alt