Arama sonuçları

1. Gürhan Ateş

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

Bahtınur arkadaşımızın alakasına teşekkür ederek konuma döneyim kerim9967 arkadaşım vista başlı başına bir sorun zaten..artık microsoft tüm kullanıcılarına uptdate adı altında gizli olarak, programlarının orjinal ürünmü olup olmadığına dair senin hiç haberin olmadan bir programcık yolluyor bir...
  2. Gürhan Ateş

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

yaf arkadaşlar bakın bu tür grafik tasarım programlarını kullanma klavuzu gibi ders mahiyetinde açıklamalar yapıyorsunuz iyi hoş güselde a en can alıcı yönünü paylaşın isterseniz arkadaşlarla benimde bilmediğim bir tarafı olursa bende nasiplenirim 1- freehand 'ta yapılan işlerin renk...
  3. Gürhan Ateş

photoshop dersleri sıfırdan anlatım

peki şöyle yapalım ..videolu ders yerine bu baya zaman alıyor onunyerine soru cevap şeklinde fakat diğerlerinden farkı sorulara resimli anlatım şeklindec cevap vereyim .. dediğim gibi . bu hafta ortasında anca sorulan sorulara cevap verebilirim .. sizler sorlarınızı sormaya başlayabilirsiniz..
  4. Gürhan Ateş

photoshop dersleri sıfırdan anlatım

Arkadaşlar !.. isteyen olursa photoshop dersleri adı altında sıfırdan forumda yeni derslere başlayabiliriz ... 1-2 gün yoğunum katalog işleri var bitince istek doğrultusunda başlarım sonra corel draw daha sonra 3ds max vede freehand olabilir .. saygılarımla...
  5. Gürhan Ateş

bildiğiniz bir yer varmı

Arkadaşım !.. benim asıl istediğim CorelDRAW Graphics Suite 11 Video Training CD'si yanlış yazmışım kusura bakmayın .tutorial yazacağım yerde templates yazmışım .. eğer elinde olan varsa paylaşırsa bu iyiliğini unutmam..
  6. Gürhan Ateş

bildiğiniz bir yer varmı

ARkadaşlar!.. corel draw tempaltesleri lazım:( varsa sevinirim
  7. Gürhan Ateş

görsel anlatım varmı

interaktif cd yapımını anlatcak bir site veya :(
  8. Gürhan Ateş

freehand için

hangi konuda olduğunu belirtin elimden geldiğince yardım ederim !..
  9. Gürhan Ateş

freehand için

Alakanız için teşekkür ettim !..2 yıldır freehand kullanıyorum 10 yıllık grafikerim .. benim amacım freehand olsun corel olsun photoshop olsun grafik alanında kullanılan tüm programları bilmek ayrı bir şey bunların bilinmeyen yönlerini araştırıp bulmak, en iyi şekilde kullanmak daha pratik daha...
  10. Gürhan Ateş

freehand için

Arkadaşlar !. freehand için görsel eğitim videoları içerikli site vb...varmı?.. vars çok acil bi zahmet yerini sölerse çok sevinecem şimdidden teşekkürler !...
  11. Gürhan Ateş

convert sorunu!

@fenerlim79 arkadaşımızın sölediği gibi bu yöntem olması gereken yöntem ;) teşekkürler
  12. Gürhan Ateş

convert sorunu!

efekt uygulayabilmemiz için gruplamamız gerekiyor sonra efekt uyguladıkmı convert to paths uygulayabilmemiz için tekrar grubu bozmamız gerek grubu bozuncada yazıya verilen efekt yok oluyor faith arkadaşımız haklı acaba neden ?? corel gibisi varmı ;)
Yukarı Alt