Arama sonuçları

1. L

Motion graphic ve Animasyon kursu

1)Animasyon ve Web design kursu Full Paket Flash:18 saat After Effects:25 saat Photoshop:15 saat 3ds max:20 saat Indesign:20 saat Swift3d:5 saat Sketchup:15 saat İllustrator:20 saat Acrobat 8: 2 saat Adobe Encore:10 saat Web sitesi oluşturma ve Upload:20 saat Toplam:160 saat Arkadaşlar en...
  2. L

@Holats En azından Temmuza kadar İstanbul da olurum
  3. L

Kursun fiyatını daha önce 1200 yl olarak düşünüyordum ama maddi zorluklar sebebiyle alamayan larolma ihtimaline karşın 900 ytl olarak düşünüyorum,, öğreteceğim bilgiler kıymetli o yuzden fiyatı düşürüp düşürmemek konusunda kararsızım. Bir aksilik olmazsa yaza kadar istanbuldayım .
  4. L

Arkadaşlar daha önce eğitmenlik deneyimine sahibim; web design,autocad,3dsmax kurslarını aynı kurumda ayrı ayrı vermiştim. Müşteri memnuniyeti için soyleyeceğim geçmiş öğrencilerimin abartısız %90 ile görüşüyorum.Eğitim yeri ayarlanıyor %90 Şirinevlerde olacak,Eğitimi şu anki iş durumum netlik...
  5. L

900 ytl düşünüyorum.
  6. L

Flash:25 saat After Effects:25 saat Photoshop:20 saat 3ds max:23 saat Indesign:20 saat Swift3d:5 saat Sketchup:15 saat İllustrator:25 saat Acrobat 8: 2 saat Eğitim süresi:150 saat olarak güncellenmiştir.
  7. L

Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum.Eğitimdeki amaç canlandırma işleminin bir proje bütünselliği içinde ele alınmasıdır.Tabiki 100 yada 120 saat bu programların ancak bir tanesine yeter fakat bunu bir proje olarak dusunursek öğrenilecek programların bize gerekli kısımları...
  8. L

Flash,After effect ve 3 boyutlu programlarından oluşan bir eğitimdir ana eğitimler bittikten sonra web tasarım dersleri verilerek yapılan projelerin internet üzerine aktarılması sağlanacaktır. Animasyon kısmı aşağıdaki programlardan oluşmaktadır: Flash Action script After effects ve Plug-in...
  9. L

corelde yaprak test ve matematiksel ifadeler (ders 11)

zahmet olmazsa adım adım corelde bir test sayfasının hazırlanmasını anlatan bir ders yapabilirmiyiz ?:)
Yukarı Alt