Arama sonuçları

1. BÜLENT KANDEMİR

Fotograftan Vektöre-yardım

vectractor diye bir program vaar isterseniz onu da deneyin arkadaşlar ben denedim çok hoşuma gitti... kolay gelsin
  2. BÜLENT KANDEMİR

Vectorel Terazi...

konu kapatılmış...
  3. BÜLENT KANDEMİR

Güneş Tanrısı Arinna-yardım

Merhaba arkadaşlar, Bir firma için güneş tanrısı arinna içerikli bir logo tasarlamam lazım. ancak nette pek detaylı bir bulgu bulamadım. Elinde arinna çizimi veya bu konuda fikri olanların yardım etmesini rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler....
  4. BÜLENT KANDEMİR

Abc matik logosu

Merhaba arkadaşlar, bana abc matik logosu lazım. Aradım ama bulamadım.yardımcı olurmusunuz?
  5. BÜLENT KANDEMİR

Sigara İçilmez Levhası (jpg-ai)

Emeğin için ellerine sağlık ama birincisi ceza 69 tl oldu. Ikincisi bunun şimdilerde geçerli olanı şikayet telefon numaralarıda belirtilen afişler
  6. BÜLENT KANDEMİR

akıllı işaretler

merhaba arkadaşlar, çok acil tv akıllı işaretleri lazım
  7. BÜLENT KANDEMİR

logo istekleriniz

merhaba arkadaşlar, bana acilen ANI TOUR 'un altında tatil keyfi yazan yuvarlak logosu lazım. www.brandsoftheworld.com sitesindeki logo benim istediğim logo değil. yardımcı olursanız sevinirim...
  8. BÜLENT KANDEMİR

Faturalara şaşıran adam

Merhaba dostlarım, bir broşür çalışması için elindeki faturalara şakınlıkla bakan adam görüntüsüne ihtiyacım var. Grafik te olabilir, resimde... Bana yardımcı olabilirmisiniz? Not : Google tarafından verilen resimlerin bir çoğu var. Ben elinde bahsettiğim gibi resmi olan arkadaşlar varsa...
  9. BÜLENT KANDEMİR

Asadal Romantic Floral Pattern Style

çalışmıyor bu link
  10. BÜLENT KANDEMİR

Pvc anahtarlıklar

Arkadaşlar hepinize verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim...
  11. BÜLENT KANDEMİR

Pvc anahtarlıklar

Merhaba arkadaşlar, benim sizlerden öğrenmek istediğim iki konu var. 1. Metal üzerine yapıştırılan pvc anahtarlıklardaki baskı sistemi nedir? Nasıl yapılıyor? 2. Birde sadece plastik olarak yapılan kauçuk rengarenk anahtarlıklar var ya bunların nasıl yapıldığı ve bunları yapan makinanın ismini...
  12. BÜLENT KANDEMİR

Online Fotoğrafınız=)

kendimi süper tarif etmişim aynı ben çıktı ...
  13. BÜLENT KANDEMİR

logo istekleriniz

ellerine sağlık dostum... teşekkür ederim.. MERHABA ARKADAŞIM ... MISIR BAYRAĞIN AŞAĞIDAKİ LİNKTE HAZIR... KOLAY GELSİN http://www.vector-logos.com/download.php?lang=en&logo_id=22642
  14. BÜLENT KANDEMİR

logo istekleriniz

Merhaba arkadaşlar, Bana Süleyman Demirel Üniversitesi ile Çorum Hitit Üniversitesi'nin logoları lazım. Yardımcı olurmusunuz? İlgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Yukarı Alt