Arama sonuçları

1. R

kardelen demir kömür

@Arzu ULUIRMAK @Hasan Güner İkinize Tşkler arkadaşlar fakat 2 ve 3 arasında kalmıştım siz iyi ce arada bıraktınız :D hangisinin üzerinde devam edeyim karar veremedim en iyisi müşteriye sunum yapayım o karar versin... Arzu hanım tipografik hatalar dediniz onlar nelerdir söylerseniz düzelteyim...
  2. R

kardelen demir kömür

YORUMLARINIZI BEKLİYOR SİZCE HANGİSİ ? YUKARDAN AŞAĞI 1.2.3.4 DİYE SIRALANDIRIN...
  3. R

D&P - Reşat UÇDU

murat hocam başlığı çok ön planda tutarsam logo sönük kalacak gibi geldi bana. logo önplanda istendiği için ona ağırlık verdim...
  4. R

D&P - Reşat UÇDU

teşekkürler hasan bey elinize sağlık...
  5. R

D&P - Reşat UÇDU

hasan bey değiştirirseniz sevinirim uyarılar dikkate alarak düzenleme yaptım.. tşkler..
  6. R

Haziran Ayı Beach Life Yarışması Sonuçları

Çalışmaları dereceye giren arkadaşları önceklikle ve emeği geçen diğer arkadaşları ayrı ayrı tebrik ederim...
  7. R

D&P Burjum - Reşat UÇDU - 3

Logo + Afiş
  8. R

D&P Burjum - Reşat UÇDU - 2

Logo + Afiş
  9. R

D&P - Reşat UÇDU

Yorumların 4-5 çalışma üzerinde yoğunlaşması ne kötü diğer çalışmalara da yorum yapılırsa sevinirim. 3 çalışma yaptım tek yorum yok yorum alabilmek için altın üye veya yönetici olmak gerekiyor... :mad:
  10. R

Hayat Bana ..... öğretti ?

Hayat Bana Ayakta Kalmayı Öğretti..
  11. R

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

---- ağır başlı ----- :mad:
  12. R

Tuttu tutmadı oyunu

tuttu walla :D Alttaki yüzmeyi çok seviyor...
  13. R

Beach Life - Reşat UÇDU

2 adet birbirine yakın çalışmalar...
  14. R

Huzur Derneği Logo Çalışmaları

Sizce hangisinin üzerinde yoğunlaşmam lazım....
  15. R

CANSAN Demir Çelik Logo

Eleştirinizi Beklerim..
  16. R

Var mısın? Yok musun?

Yok kardeşim balık resmi bende :D:D:D:D:D:D:D:D Alttaki arkadşım benimle Çayda Çıra oynarmı ? :confused::confused::confused: :D:D:D
  17. R

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

iskenderun HATAY
  18. R

Herkese sLM Ben Jokermen

Slm arkadaşlar diğer siteden tanıyan arkadaşlar vardır umarım beni yetkili arkadaşlardan ricam iyi bir yetki verilirse siteye paylaşımlarımı sunmak istiyorum. Arşivim oldukça geniş. Daha önceki sitede paylaşımlarımın bir kısmını sundum fakat nedenini bile anlamadığım bir şekilde uzaklaştırıldım...
  19. R

süper vektörel güller Aİ

emeğine Sağlık....Jokermen
Yukarı Alt