Arama sonuçları

1. K

guidelines yardımcı çizgisi

Merhaba, Corel X4'de İlk sayfaya verdiğim guidelines cetvelinini 2. ve diğer sayfalarda göremiyorum. yapmak istediğim şey sayfaya verdiğim guidelines'ı tüm sayfalarda da görebilmek. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. K

pdf sorun

arkadaşlar corelX4'de yaptığım bir dergi var 76 sayfa bunu pdf'ye dönüştürdüğümde boyut bayaa büyüyoo. Bu 76 sayfa dergi web sayfasında rahat açılabilmesi için ne yapmalıyım.
  3. K

Illustrator öğrenmek istiyorum..

arkadaşlar Illustrator öğrenmek istiyom bu konuda yardım eden çıkarmı bana ben corel kullanıcısıyım bunu da öğrenmek istiyorum
  4. K

kamil mersin

slm arkadaşlar corel x4'de copy paste sorunu çok geç yapıyo en basit çizgi dahi copy paste yaptığımda yavaşlıyoo sebep ne olabilir yardımcı olurmusunuz
  5. K

corel X4/de

corel X4'de yazıda ADÜ yazıyorum AdÜ olarak değiştiriyor bunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz
  6. K

yardımcı çizgi

merhabalar ben 14 kullanıyorum yardımcı çizgileri sayfa çoğalttığımda diğer sayfalarda görünmüyor bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
  7. K

cepli dosya

arkadaşlar kusara bakmayın ben yeniyim özür dilerim.:( yorumlarınızı bekliyorum
  8. K

cepli dosya

arkadaşlar bu da benim yaptığım cepli bir dosya kapağı yorumlarınızı bekliyorum...:confused:
Yukarı Alt