Arama sonuçları

1. Emre Şerim

Freelance Tasarım

Günceldir...
  2. Emre Şerim

Freelance Tasarım

Günceldir...
  3. Emre Şerim

Freelance Tasarım

Günceldir...
  4. Emre Şerim

Freelance Tasarım

Günceldir...
  5. Emre Şerim

Photoshopta A5 çalışma nasıl pdf yapılır ?

o nasıl soru ya, yaklaşık 5 kez okudum :) Photoshop'ta A4 olarak montajlanmış 2 A5 tasarımını nasıl ayrı ayrı 2 farklı PDF yapabiliriz ? diye soruyorsun sanırım. En temizi photoshopta Canvas Size ile çalışmayı sağa bloklayarak ve A5 yaparak PDF olarak kaydedin.
  6. Emre Şerim

Çizim Aşamalarım

Tertemiz, ellerine sağlık. Sıfırdan başlayan arkadaşlara önerebileceğin aşamaları da ayrıca paylaşman mümkün müdür ? O zaman tadından yenmez işte.
  7. Emre Şerim

Kate Upton PSD çizim (+ 18)

"büyük" başarı, ellerine sağlık. :)
  8. Emre Şerim

karakalem deneme çizim

İstanbul'a gel, beraber öğrenelim Şener üstad!
  9. Emre Şerim

Illustrator'de Taşırma Payı Verme ve Kros Koyma

Ben teşekkür ederim. Bir kaç ders daha çekmeye çalışacağım bakalım.
  10. Emre Şerim

Birden Fazla İsim veya Yazı Montajlama

Ben teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım faydalı olmuştur.
  11. Emre Şerim

Varolan logoyu parçalara bölmek ?

maalesef gizlilik kuralları gereği logoyu da paylaşamıyorum. işin en berbat yanı bu :)
  12. Emre Şerim

Bahtınur Hanım, maalesef öyle bir şey değil. Logonun kendisini tamamen parçalara bölmek istiyorum. Onlarca yol denedim fakat başarılı olduğum söylenemez. Şener CANÖZ, dediğin daha bir mantıklı. Karakaleme alıp çizmek evet, fakat 350 parçanın denk gelmesi zor. Puzzle gibi olmasından ziyade...
  13. Emre Şerim

ozaman bölünen parçalar, logonun kıvrımına göre boyut değiştiriyor. maalesef o da olmuyor.
  14. Emre Şerim

Arkadaşlar merhaba, Elimde varolan bir logoyu ki bu logo italik ve el yazısı şeklinde, 350 parçalık puzzle yapmam gerek. Doğru anlaşılması için anlatayım. Dikdörtgen bir puzzle değil, logonun kendisi puzzle olacak. Puzzle parçasına bölmekten ziyade bunu eşit 350 parçaya bölmenin yolunu bilen...
  15. Emre Şerim

4D Text efeckt Yozgat

Halil bey ellerinize sağlık. Düzeltmek isterim ki başlıkta yazan "efeckt" kelimesinin kullanımı Türkçe'de "efekt", İngilizce'de "effect" olarak doğru.
  16. Emre Şerim

İçini Dök!

her şey, her iş, her insan tiksinç şu aralar. sıkıldım, kabıma, kalıbıma sığamıyorum. sabır!
  17. Emre Şerim

Şeffaf görüntü verme

Hakan birde bunları vRay ile alsaydı o zaman sen kursa çoktan başlamıştın bence : )
  18. Emre Şerim

son zamanlarda yaptıklarımdan...

Ellerinize sağlık, çok güzel çalışmalar.
Yukarı Alt