Arama sonuçları

1. Fatih Can

Çanakkale kitap kapağı

Daha önceden basılan Çanakkale kitap kapağının revize edilmiş yeniden basılan halinin ön kapak kısmı
  2. Fatih Can

Kitap Kapağı ....:::: Alemlere Rahmet Nur Muhammed (s.a.s) ::::....

Uzun bir aradan sonra benden bir çalışma daha... Daha önceden basılan bir kitabın yeni revize edilen kapak çalışması. 135x210 mm ebadında, PF Index, PF DIN ve Myriad Pro. font ailelerin kullanıldığı çalışma Photoshop ta çeşitli manüpüle ve kolaj teknikleri kullanılarak oluşturulan imajlardan...
  3. Fatih Can

Çizgi üstü çalışmalarınız için...

Kitaptan Dergiye, Dergiden, Kurumsal uygulamalara kadar tüm çalışmalarınızda çizgi üstü çalışmalarınız için... CV ektedir..
  4. Fatih Can

Tasarımcı Grafiker II Grafiker

Çalışmalarımda bana fikir verecek, müdahele edip bir sürü zaman ve emeği heba etmeyecek, hakkımı verip beni mağdur etmeyecek, "Güncel iş verenim gibi UYUZ etmeyecek" iş ve insan hukukuna saygılı iş verenlerin dikkatine... İSTANBUL DIŞI İL ve BÖLGELERDE ÇALIŞABİLİRİM AŞAĞIDA CV ÖRNEĞİ...
  5. Fatih Can

Çanakkale kitap kapağı :D:D

Evet şu anda basımda olan bir kitap kapağını sizinle paylaşmak istedim acizane karaladım çizdim ve derken ahanda bu çıktı :D:D:D Burası Ön taraf Burası Arka taraf
  6. Fatih Can

Yorumsuz... Sadece İSYAN ediyorum...

sabah sabah canım acıdı ve hırsımdan klavyenin kafasını gözünü patlattım. Açıkçası gözlerim dolu doluy benden istenileni yaptım güzel çirkin iyi kötü olmuş yorumundan ziyade, LÜTFEN ses"siz" olun filistin ölüyor...
  7. Fatih Can

birde film afişi

8. Fatih Can

Lübnan Uluslararası İslam Konferansı Afişi

Evet arkadaşlar benden bir afiş çalışması, sadece yorumlarınız almak istiyorum bir Türk gözüyle :) yada bu
  9. Fatih Can

İşte Son İncim... (Trafik kazasından sonra ilk çalışmam :) )

Evet arkadaşlar uzunca bir süre maalesef sitemizden ayrı kaldım... :( Çünkü ağır çaplı bir trafik kazası geçirdim ve bu gece (06.12.2008 Tarihli) onaylanan bir Katalog kapağını sizlerle paylaşmak istedim... kıtmetli yorumlarınızı esirgemeyin millet :)
  10. Fatih Can

Yeni Tasarımlarım....

Bir dergi için reklam sayfası
  11. Fatih Can

A4 Dergi Reklamı (kendi ajansım için)

Evet arkadaşlar bir tasarım daha. Kendi ajansım için bölgesel bir dergi reklam çalışması, hazırlık sürecinde 3 image ve fontlardan yardım aldım images www.compfight.com'dan yazı fontları ise FRUTIGER ailesinden... Beğeninize ve ilginize saygıyla :) Vay be ETKİLEYECİ yazmışım :)...
  12. Fatih Can

Bir çalışmada benden olsun

Aslında basit bir çalışma ama hem okunduğu zaman akılda kalsın hemde vereceğim mesaj çeşitli figürler içerisinde boğulmasın diye tipografik bir çalışma denedim ve beğenildi bakalım siz ne düşüneceksiniz.
  13. Fatih Can

ahada ben deldiiiim

selamların en güzidesi ile selam... Ahada ben geldim arkadaşlar hayırlısı bakalım :)
  14. Fatih Can

bu da benden olsun bakalım merhaba :) bu arada

evet bu da benden olsun bakalım basit bir kartvizit çalışması biraz önce müşterim hem logo hemde tasarım istedi işte sonuç :)
Yukarı Alt