Yeni Tasarımlarım....

Fatih Can

Üye
Tepki
0
Bir dergi için reklam sayfası

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
7 zirvede yazısını küçücük bir ikon halinde sayfanın biryerinde kullanabilirdiniz. Çok abartılı olmuş, zaten yukarıda yazmışsınız... Araç ile motosikleti kolaj yapma fikri güzel fakat uygulamada hata olmuş, farklı persfektifte çekilmiş olan fotoğrafları kolaj yapmaya çalıştığınız için motorsiklet sanki arabanın sol arka kapısından içeri girmiş gibi görünüyor malesef... Bu fikri daha iyi uygulayabilirsiniz... Çok fazla gölge kullandığınızıda söyleyebilirim biraz abartılı olmuş... Sadeleşebilir...

Yinede emeğinize sağlık. kolay gelsin.

Tepki
100
"hafta içi ve hafta sonu kur(s)ları"
eğer döviz işide yapmıyorsa, sanırım gözden kaçmış. :)

yelizz

Üye
Tepki
0
müşteri 7 yıldır zirvede olduğunun belirtilmesini istemiş ise gayet başarılı olmuş ellerine sağlık diyorum :) araba ve motorsikletin manipülasyonuda güzel fikir. sadece 'bay ve bayan direksiyon' diye başlayan paragrafın yansımasına gerek yok diye düşünüyorum. orda başka bir paragraf olsaydı gayet yerinde olurdu ama aynı cümlelerin iki kez tekrarlanması çokta iyi durmuyor (?)

Tepki
0
valla ben beyendim bende herşeyi beyeniyorum çok acemiyim dha ama kursum bitince hepinizden iyi olucam şimdilik zirvedesiniz:)

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Akıl dolu bi tasarım olmuş, bende beğendim, ama dedikleri gibi kolaj olayı pek oturmamış...

Tepki
10
7 ile araba arasında rahatsız edici birşeyler var, kolajda da düzeltmeler yaparsanız daha doğru olacak. mesela kolajda önemli olan kullandığınız nesnelerin normaldeki büyüklüklerini (birbirleriyle olan orantılarını) göz önünde bulundurmanızdır, çalışmaya uygularken buna uygun hareket etmeliyiz. paylaşımınız için teşekkürler, kolay gelsin...

Yukarı Alt