Arama sonuçları

1. O

acil yardım!..harici swf boyutlandıramıyorum

Merhaba arkadaşlar çok acil olarak Movie clip içine çağırdığım swf yi boyutlandıracak kod lazım Bulamadım şu kod çalışmıyor loadMovie("g1.swf",2); onEnterFrame=function(){ _level2._xscale=100; _level2._yscale=100; _level2._x=371; _level2._y=494; } g1 movie clip içine çağırdığım harici...
  2. O

Krizlerin ve ekonomik dengesizliğin nedenleri

Krizlerin ve ekonomik dengesizliğin nedenleri sizce nelerdir? -500 liralık işin bir kendini bilmez tarafından 100 liraya yapılıp başka bir kendini bilmeze pazarlanması. -ucuz emek- -Eğitimsiz (okul ve diploma anlamında değil) cahil müşterilerin iş talebinde bulunurken kriterlerinin para...
  3. O

köşe reklam..yardım

Merhabalar arkadaşlar, siteme 1 haftalığına köşe reklamı koymak istiyorum. reklam.png index.html içindeki diğer resim ve swf lerin yazı alanlarının etkilenmemesini istiyorum. yaptım fakat yerler otomatik olarak kaydı..bir java script dosyası indirdim yapamadım..yardımcı olabilir misiniz? en...
  4. O

patagonik film

Patagonik film aralarında Sebastian Barreiro'nunda (Yalvaç Uralın bir çocuk kitabını resimleyen grafiker) bulunduğu Arjantin-Buenos Aireste bir ajans..Daha çok çocuklara yönelik film, animasyon, kitap kapağı, kitap resimlemeleri yapıyorlar. Yılbaşında gösterime girecek çocuk filmi yarı...
  5. O

kendi flash sitem

Merhaba arkadaşlar, Belki daha önce rastladınız flash olarak hazırladığım kendi sitemi kişisel çalışmalar bölümünde değerlendirmelerinizi istedim. flash, photoshop, dreamweaver kullanımı gözüyle bakmanızı isterim. www.almagrafik.com
  6. O

Yüz temizleme ve Makyaj

Merhaba arkadaşlar. Yeni photoshop kullanıcıları için yüz temizliğ ve makyaj için kendi kullandığım yöntemi anlatacağım. Detaylarda eksiklikler olabilir dersi çok fazla uzatmış olurdum photoshopu azda olsa bildiğini düşünüyorum arkadaşların. Umarım faydalı olur 1-Kullanacağımız orjinal resim...
  7. O

Freelance grafik tasarım

Merhabalar, Öncelikle uzun soluklu olmak üzere freelance grafikerlik işleri arıyorum (Dergi veya çok sayfalı fotoğraf yoğunluklu işler , illüstrasyonlar) En son Sain Joseph Lisesi ve Sainte Pulchérie Fransız Lisesi 2008 okul yıllığı çalışmalarını freelance olarak yaptım. İllüstrasyon ağırlıklı...
  8. O

Browsere göre boyut değiştirme

Merhaba bir flash galeri var ..bunu dreamweaverde ortaladım..fakast değişik çözünürlüklerde boyutunun değişmesini istiyorum nasıl yaparım..
  9. O

cola turka'nın 5 litreliği çıkmış

Hızlı bir çalışma oldu detaylarda hatalar olabilir...
Yukarı Alt