Arama sonuçları

1. Kerem Taşkın

Hıyanet Sarmalı - 3 Adet Afiş Çalışmam

tamam da ticari bir iş değil çalsalar ne olur çalmasalar ne olur. size gelecek iş tekliflerini ben yaptım diye paylaşan arkadaşlarmı alacak. bu korkunuz ne? dediklerinizde haklı olabilirsiniz saygı duyuyorum emek harcadım çalıp ben yaptım diye paylaşıyorlar diyorsunuz ama bu logoların işinizi...
  2. Kerem Taşkın

Konser Afiş Tasarımı

jpeg dosyası CMYK kalmış olabilir belki ondandır. web'de RGB renkler gözükür sadece ama tam emin değilim. bir de Pnoog Dogg gibi okunuyo sanki S harfine pek benzemiyo baştaki harf.
  3. Kerem Taşkın

İki Dünya Arasında / Dizi AFİŞ

olumlu yönleri: - Öncelikle çalışmanın yatay olarak ortadan ikiye bölünmesi, üst tarafta karakterlerin alt tarafta da diziden bir sahne verilmesi çok hoş ve çok yaratıcı olmuş. - Tam ortaya yerleştirilen dizi isminin altındaki dokulu zemin çalışmanın genel havasıyla uyum içinde ve altındaki...
  4. Kerem Taşkın

Eminem Konser Afişi

Deneysel bir çalışma. Yorumlarınızı bekliyorum...
  5. Kerem Taşkın

İstanbul Kısa Film Festivali

Zamanında yarışmaya göndermediğim afiş, artık paylaşmakta bir mahsur görmüyorum. Yorumlarınızı beklerim...
  6. Kerem Taşkın

"ÖĞÜTLER" - Poster / Yusuf Has Hacip'ten

Bunlar önemli öğütler sıradan sözler değil. Kendi başına zaten değerliler. Bu öğütleri güllerle, parlamalarla, logonla süsleyerek ikinci plana itmemelisin bence. Bu kadar grafik harekete ihtiyaç yok gibi sanki. Sen bu sözleri beyaz bir zemine dümdüz yazsanda olurdu zaten.
  7. Kerem Taşkın

"FIRILDAK OLMAK" isimli AFİŞ

Şeytan niye adamın sağ tarafında? Tam tersi olması gerekmiyormu?
  8. Kerem Taşkın

RAP afiş hk.

Ne karşılığında? hayır duanımı alıcaz :)
  9. Kerem Taşkın

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

Emre Kahraman - Kerem Taşkın olarak değiştirebilirmiyiz. Artık bende şu sahte isimden kurtulayım :) Teşekkürler.
  10. Kerem Taşkın

Portfolyo'luk İş Üretme Sorunu!

Selam ZxxxE, dediğin çok doğru. Aslında olaya büyük firmalara iş yapmak diye girmem yanlış olmuş, tabiki büyük firmaya kötü işte yapabilirsin. Onu şöyle söyeyelim, çalıştığın yerde yapmadığın işler olabileceği için, atıyorum çalıştığın yere kitap kapağı işi hiç gelmiyorsa mesela. Deneysel kitap...
  11. Kerem Taşkın

Portfolyo'luk İş Üretme Sorunu!

Merhaba arkadaşlar, sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Malum çalıştığımız yerlerde (büyük bir reklam ajansı değilse) ünlü markalarla çalışamıyoruz. Onlar için ilan, poster vs. üretemiyoruz. Raf kartı, kartvizit vs. gibi portfolyoya bir değer katmayacak işler yapmak...
  12. Kerem Taşkın

'' E '' bu tarz bi logo varmı ya ?

Arkadaşlar merhaba, ''E'' harfiyle başlayan bir firma için bu tarz 3 çizgili bir logo yapmayı düşünüyoruz. Ama sanki böyle bir logo görmüş gibiyim daha önce tasarım kitaplarından falan yoksa yanlışmı hatırlıyorum acaba bu tarz bi e harfi kullanan şirket, tasarımcı v.s varmı bildiğiniz, eğer...
  13. Kerem Taşkın

Alkollü Araç Kullanımı

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için... Tavsiyeni değerlendiricem Hasan teşekkür ederim.
  14. Kerem Taşkın

Alkollü Araç Kullanımı

Teşekkür ederim Ahmet bey yorumunuz ve tavsiyeniz için.
  15. Kerem Taşkın

Alkollü Araç Kullanımı

Merhaba arkadaşlar, alkollü araç kullanmanın riskleri hakkında bir çalışma yapmak istedim sizce nasıl olmuş fikirlerinizi almak isterim.
  16. Kerem Taşkın

Dumlupınar GSF

Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesinin grafik bölümünün nasıl olduğunu merak ediyorum acaba bilgisi olan varmı.Tabiki marmara veya mimarsinan gibi olamaz ama çokmu kötüdür yoksa idare edermi...Teşekkürler.
  17. Kerem Taşkın

Kariyer 2010

Teşekkür ederim, beğendiğine sevindim. Aslında yer kısmı yukarda değil ama evet gerçektende öyle durmuş bende sen söyleyince fark ettim.
  18. Kerem Taşkın

Yetenek Sınavlarında Bilgisayar Tasarımları

Arkadaşlar merhaba, sizlere bir sorum olacak belki aranızda bir bilgisi olan vardır. Bu güzel sanatlar'ın yetenek sınavlarında, mülakatta istersek önceden bilgisayarda yapmış olduğumuz tasarımları gösterebiliyormuşuz sanırım, acaba bu tasarımlar fakülteye seçilmek için ne oranda bir fayda...
  19. Kerem Taşkın

Çocuk İstismarı

Teşekkür ederim ressart güzel yorumun ve tavsiyelerin için.
  20. Kerem Taşkın

Eminem(Recovery) Albüm Kapağı

Eminem'in yeni çıkacak olan albümü için yapmış olduğum bir çalışma. Yorumlarınızı bekliyorum ve sizce hangisi daha iyi, beyaz mı? siyah mı?
Yukarı Alt