Arama sonuçları

1. Hatice Algın

Sevim Çamaşırları Maskot yarışması sonucu

Tebrikler , Başarılarınızın devamını diliyorum
  2. Hatice Algın

Tanıtım yazım değiştirilmiş

Çalışmış olduğum arma tanıtım yazılarımı değiştirmişsiniz, Nedenini sorabilirmiyim, Kural dışı bir cümle yada anlatım yoktu.
  3. Hatice Algın

Sevim maskot (Hepsi bir arada)1/2/3/4/5/6

Teşekkür ederim.
  4. Hatice Algın

Logo çalışmalarım

imageshack sitesine üye oldum fakat yine de yükleme yapılmıyor
  5. Hatice Algın

Sevim maskot (Hepsi bir arada)1/2/3/4/5/6

Herkese hayırlı olsun
  6. Hatice Algın

Logo çalışmalarım

Dexo Teşekkür ederim haklısınız o ikisi rezilasyonları düşürerek yüklemiştim o bakkımdan çok kötü duruyorlardı. sayfanın kolay açılıbilmesi için .
  7. Hatice Algın

Bir Ricam Var Şu Kardeşinize Bir Yardım Edin :)

öğrenciler yaptıkları çalışmalardan not alıyorlar :)) başkalarına yaptırdıklarından değil böyle bir teklifi nasıl yaparsın? ayrıca diyelim ki biri yaptı ve sen kullandın o not sana ait mi olacak , aldığın notu gönül huzuru ile nasıl hazmedeceksin.Henüz küçüksün sana bir abla tavsiyesi kötü...
  8. Hatice Algın

Sevim İç Çamaşırları Maskot 1 | Ahmet ALTUN

Bunu kast etmiştim demekki değişik stillerde kullanıyorlar
  9. Hatice Algın

Sevim İç Çamaşırları Maskot 1 | Ahmet ALTUN

Seramiksan maskotunda görmüştüm bu kuğuyu sanırım, biraz farkla olabilir tabiki yanlış hatırlamıyorsam . Ellerinize sağlık.
  10. Hatice Algın

3000 TL Ödüllü Maskot Yarışması

benden önce yazmışsınız cevabı. ok sağolun.
  11. Hatice Algın

Son katılım tarihi 31 Ekim 2011 Pazartesi olup, katılımcıların tasarım adedi toplam 6 (altı) adet olarak belirlenmiştir. Bu durumda benim ne yapmam gerekiyor onu merak ettim.
  12. Hatice Algın

şartname 4 demiştiniz ya bir değişiklik istemiştim hatırlarsanız. Şu durumda benim bir tane daha yollama şansım yokmu 6 adet diyor , ayrıca son gönderdiğim yarışma dışı mı yoksa bunu dahil edeceklermi.
  13. Hatice Algın

Değişikliğin sebebini merak ettim doğrusu?
  14. Hatice Algın

Logo çalışmalarım

Renkler ve zevkler tartışılmaz furkan bey, bende sizin sitede ki çalışma renleri ve karmaşadan hhiç hoşlanmadım, Önemli olan emek ve bir şeyler sunabilmek en önemlisi iyi yada köötü eleeştirme cesaretini gösterebilmek.Fikrinize saygı duyarım.
  15. Hatice Algın

İlk Afiş Çalışmam (yorumlarsanız sevinirim)

2007 tarihinde mi yapıldı yoksa bir yanlış yazımmı ?
  16. Hatice Algın

sevim maskot 01 numaralı çalışmamı bu çalışma ile değiştiriyorum

Sanırım benim monütör renklerimde bir sorun var, diğer çalışmalar içinde böyle bir eleştiri gelmişti. Aslında freehand de renk değerlerine girerek çalışmıştım. %100 M %100 Y % 10 C değerleri olan bir kapak çalışmamı Leptop ekranında çamur gibi gördüm ve çok üzüldüm, arkadaş eleştirisinde haklı...
  17. Hatice Algın

İç mekan tasarımları için Duvar resim çalışmalarım

Bunlar kağıda çalışıldı tuvale değil, istenirse büyük ebatlarda da yapılabilir ebru tekniği fakat ebru değil ,yani bildiğiniz gibi kök boyası ve öd kullanılmadı.
  18. Hatice Algın

İç mekan tasarımları için Duvar resim çalışmalarım

Teşekkür ederim, Aslında ince detaylar var üzerlerinde , rezilasyonlar küçültüldügü için görünmüyor, insanların o an ki ruh hallerine göre değişebilen türden detaylar bir nevi kahve falı gibi :))
Yukarı Alt