Arama sonuçları

1. S

Yardımcı&Yetiştirilmek Üzere - Grafiker&Programcı (İstanbul)

"Yaşar Karadeniz" Yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. Saygılarımla; Serkan Doğanbaş
  2. S

"erdemcagla" cevabınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim bazı kişiler detaylı bilgi isterler bazıları ise genelleme yaparlar ama benim fikrimce en iyi firmalar en iyiyi isterler ve bende kendimi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştım. Sevenler veya sevmeyenler olabilir herkesin fikri kendinedir...
  3. S

@gökhan subaşı HTML'in yazılmaya değer bir yanının olduğuna inanmıyorum çünkü eğer ben dreamweaver kullanabiliyorsam zaten HTML'de kullanabiliyorum demektir. Bu arada ilanı dikkatle incelerseniz ASP.Net üzerine eğitim almaya devam ettiğimide göreceksiniz. Saygılarımla; Serkan Doğanbaş
  4. S

Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranmaktadır ..

Buyrum CVime buradan ulaşabilirsiniz https://www.grafikerler.org/is-arayanlar/9237-yardimciampyetistirilmek-uzere-grafikerampprogramci-istanbul.html Saygılarımla.
  5. S

@Süleyman Köklü İlginiz için teşekkür ederim. @Fatih Coşkun Yorumunuz için çok teşekkür ederim Fatih bey. Bence herşeyi en açık şekilde dile getirmek her zaman bir öncelik sağlıyacaktır. Her insan ben buyum diyebilmeli ve iş verenlerde buna göre çalıştıracağı kişiyi seçebilmeli...
  6. S

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

Yaa hocam site zaten wordpress içerik yönetim sistemi ile tasarlanmış kalan tek şey tema onuda free olarak çok rahatca bulabilirsiniz yani geriye kalan tek şey sitenin upload edimi olacak oda çok basit buyrun isterseniz size ben yardımcı oluyum.
  7. S

İlan içeriği, üye isteği üzerine silinmiştir. (yönetim)
Yukarı Alt