Yardımcı&Yetiştirilmek Üzere - Grafiker&Programcı (İstanbul)

Durum
Konu kapatılmıştır.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Güvenliğiniz açısından TC Kimlik no ve Sigorta numaranız ilanınızdan silinmiştir!

Tepki
31
serkan bey son zamanlarda gördğüm en iyi iş başvuru ilanı
kendine bu kadar güvenen ve herşeyi açık bir dille dile getiren bir insanın
iş bulamaması için hiç bir neden yok eminim ki en kısa zamanda iş bulur ve hakettiğiniz yere gelirsiniz

saygılarımla...

Tepki
4
kendinizi ve işinizi bu kadar detaylı anlatmanız beni şaşırttı doğrusu. Ben yıllarca iş aradım ama hiç böyle bir ilanla iş aramadım. Bu iş aramanın avantajı ve dezavantajı var tabii ki.
Avantajı, iş bulduğunuzda sizden ne isteyecekleri bellidir. Herşey ortada.
Dezavantajı, Bu kadar şey bilen birini herkes kabullenip işe almayabilir. Kıskananlar bile olabilir. :)
İnş. en kısa sürede iş bulursunuz.

Tepki
0
@Süleyman Köklü

İlginiz için teşekkür ederim.

@Fatih Coşkun

Yorumunuz için çok teşekkür ederim Fatih bey. Bence herşeyi en açık şekilde dile getirmek her zaman bir öncelik sağlıyacaktır. Her insan ben buyum diyebilmeli ve iş verenlerde buna göre çalıştıracağı kişiyi seçebilmeli.

Saygılarımla

erdemcagla

Üye
Tepki
26
Çok detaylı yazmışsınız. İş verenlerin çoğu okumayabilir. Bu cvnizi çeşitli firmalara mail atmanız daha etkili olur fakat iş verenler sizin ilköğretim 1. sınıfı hangi okulda bitirdiğinizi, hangi beden gömlek giydiğinizi, ana-baba adınızı merak etmez diye düşünüyorum.

Tepki
0
çok ilginçtir html bilmeyip dreamweaver,fireworks,photoshop gibi programları pro plus bilen bir kişi hiç görmemiştim.ayrıca access bilip asp,asp.net bilmeyen bir kişide görmemiştim.çok ilginç

Tepki
0
@gökhan subaşı
HTML'in yazılmaya değer bir yanının olduğuna inanmıyorum çünkü eğer ben dreamweaver kullanabiliyorsam zaten HTML'de kullanabiliyorum demektir. Bu arada ilanı dikkatle incelerseniz ASP.Net üzerine eğitim almaya devam ettiğimide göreceksiniz.

Saygılarımla; Serkan Doğanbaş

Tepki
0
"erdemcagla" cevabınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim bazı kişiler detaylı bilgi isterler bazıları ise genelleme yaparlar ama benim fikrimce en iyi firmalar en iyiyi isterler ve bende kendimi en iyi şekilde tanıtmaya çalıştım. Sevenler veya sevmeyenler olabilir herkesin fikri kendinedir. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla; Serkan Doğanbaş

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt