Arama sonuçları

1. A

paragraf

iki ayrı yazımış paragrafı birleştirip tek paragraf haline nasıl getirebilirim guruplama değil iki paragrafı birleştirip aralarını otomatik açmak istiyorum
  2. A

imza vektörü (istek)

arkadaşlar çalışmalarda kullanabileceğim imza vektörlerine ihtiyacım var eklerseniz sevinirim
  3. A

İnşaat firması için vektörlere ihtiyacım var (istek)

Arkadaşlar inşaat firması için broşür çalışması yapacağım inşaat mimarlık mühendislik emlak doğalgaz tesisat işleri inşaatla ilgili tüm işler için vektörlere ihtiyacım var yardımlarınız için teşekkürler
  4. A

osmanlı hat sanatı fontlarına ihtiyacım var

osmanlı hat sanatı fontlarına ihtiyacım var yardımlarınz için şimdiden teşekkürler
  5. A

load texture

puzzle yapboz yapmak istiyorum filter texture texturizer load texture seçeneğini nasıl yapabilirim
  6. A

hermes bold ve hermes normal font arıyorum

merhaba arkadaşlar hermes bold ve hermes normal font arıyorum
  7. A

tuşları değiştirme

Hand tool el simgesi kısayoul h bunu boşluk tuşu olarak nasıl değiştirebilirim
  8. A

Efe yada zeybek vektörleri - istek

ege yöresine ait efe yada zeybek çizimleri olan arkadaşlardan yardım istiyorum
  9. A

Yazı

Merhaba arkadaşlar corelde 4 satır yazı yazdım 4. satırı üçüncü satırın yanına getirmek istiyorum bu alttaki satırı üste nasıl çıkarırırım yoksa yenidenmi yazmam gerikiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
  10. A

resim

cdr ai eps psd gibi resimleri gösteren program varmı
  11. A

eydoreper tool

merhaba arkadaşlar x3 de eydoroper toolla renk seçmek istiyorum rengin üzerine tıkladığımda eydoroper tool renk seçmiyor yardımlarınızı bekliyorum
  12. A

Pick tool

X3 kullanıyorum pick toolla bir objeyi kaydırırken çoğaltarak çekiyorbunu nasıl ayarlarım
  13. A

tool menüsü sorunu

tool menüsünden herhangi bir aracı sayfama uygulamak isterken el simgesi çıkıyor ve hiç bir işlem yapamıyorum programı kaldırıp tekrar yükledim sorun devam ediyor bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
  14. A

Yıldız

Yıldızları daire şeklinde nasıl düzenleyebilirim yani bir daire ama komple küçük yıldızlarla çevrilmiş
  15. A

rusça yazma

corelde dizgi yapıyorum rusça bir metin var bunu nasıl yazabilirim
  16. A

yazı

corelde yazı yazarken 270 derece dönmüş olarak yazıyor tekrar 0 yaparak döndürüyorum her yazdığımda bu işlemi yapıyorum bunu nasıl düzeltebilirim
  17. A

rotate

Arkadaşlar Bana Bir Konuda Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim Corele Bir Resim İmport Ettiğimde resmi Döndürüyorum Resmin Boyutunda Herhangi Bir Değişiklik Olmamasına Rağmen Resim Genişliyor Örneğin Desenli Bir Resmi Döndürdüğümde İçindeki Desenler Genişliyor Cevaplarınız İçin Teşekkürler
  18. A

puzle efekti nasıl yapılır?

:)puzzle efekti nasıl yapılır teşekkürler
Yukarı Alt