Arama sonuçları

1. Melek Kaya

indesgin da satır yüksekliği

Arkadaşlar merhaba, Bir konuda acil yardımınıza ihtiyacım var.Bir kitap mizanpajı yapıyorum,şiir kitabı.Yan yana sayfaların birbirlerine eşit şekilde bloklanmasını yapamıyorum, yani sağ sayfada ki şiirin başlığı ile sol sayfadaki şiirin başlığı eşit olsun,birbirine bloklu olsun istiyorum ama...
  2. Melek Kaya

masamdaki hesap makinem :)

hesap makinemi çizdim,nasıl olmuş sizce?
  3. Melek Kaya

İndesgn 2 ile en son versiyon arasındaki fark

Arkadaşlar Merhaba, İndesgn 2 ile en son çıkan versiyonu arasında çok fark var mı acaba?
  4. Melek Kaya

Çöp adam Clip art

Arkadaşlar, psd de, frh de kullanabileceğim çöp adam clipartlarına ihtiyacım var,yardımcı olabilecek arkadaşlarıma duyurulur ! :)
  5. Melek Kaya

seminer davetiyesi

arkadaşlar merhaba, özel bir kolej için hazırladığım seminer davetiyesini sunuyorum size.Yapıcı eleştirilerinizi bildirirseniz sevinirim.
  6. Melek Kaya

word den resmi photoshop a aktarma

arkadaşlar merhaba, word de bulunan resim veya resimleri photoshop a nasıl aktarabilirim acaba?
  7. Melek Kaya

font ekleyemiyorum

Merhaba arkadaşlar, Freehand' e yeni fontlar yüklemek istiyorum fakat bir türlü yüklenmiyor,muhtemelen hata yapıyorum,rica etsem yardım eder misiniz? Teşekkürler şimdiden. Hallettim arkadaşlar,tşk ederim.
  8. Melek Kaya

font isteği

Arkadaşlar freehand mx11 kullanıyorum,yeni fontlara gereksinimim var,bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  9. Melek Kaya

kitap kapağı tasarımı

Arkadaşlar merhaba, ödev olarak hazırladığım ilk çalışmalarımdan bir kitap kapağı tasarımı.Eleştirilerinizi bekliyorum.
  10. Melek Kaya

Corel mx4 yükleyememe problemim

Arkadaşlar Corel i yeniden yüklemem gerekiyor fakat bir türlü başaramıyorum.Yükleme işlemini bitiriyorum activate cod istiyor,text de yazan actv.codu yazıyorum ama kabul etmiyor,muhtemelen gözümden kaçan bir nokta var,yardımcı olursanız sevinirim bana.
  11. Melek Kaya

ilk çalışmam

arkadaşlar merhaba,ben henüz yeni yeni öğreniyorum programları ve kendimce birşeyler hazırlayıp,yapıcı eleştirilerinize sunmak istiyorum.Bu benim ilk çalışmam,eklemek istedim.Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
  12. Melek Kaya

Photoshop cs4 indirme

Arkadaşlar CS4 ü netten güvenli bir biçimde nereden indirebilirim acaba?
  13. Melek Kaya

tv ünitesi çalışması

aaa inanamıyorum ekledim :) oldu oldduuuu yuupiiii:))) arkadaşlar tv mizi,tv ünitemizi çizeyim dedim,amatörce tabii ama böyle birşey çıktı ortaya..sizce nasıl?
  14. Melek Kaya

crop aracı

arkadaşlar freehand de seçili bir alanı kesmek için hangi aracı kullanmalıyız? yardımlarınızı rica ediyorum.
  15. Melek Kaya

Freehand için çerçeve

Arkadaşlar, freehand için çerçeve indirebileceğim bir adres var mı bildiğiniz? yada kendi içerisinde styles dışında kullanabileceğim çerçeve çeşitleri nerede vardır? tşk ederim.
  16. Melek Kaya

jpeg olan logoyu yeniden çizmek

Arkadaşlar merhaba, ben bir kurumun semineri için bir davetiye ve bir sertifika hazırlayacağım,teknik konuları henüz yeni yeni öğreniyorum,kullanacağım logolar bana jpeg olarak geldi.Bunları yeniden çizmem gerekir mi yoksa jpeg formatında kullanabilir miyim?
  17. Melek Kaya

ilk çalışmalarım

acaba yükleyebildim mi? bu bir kampanya afişi çalışması. yorumlarınızı bekliyorum.
  18. Melek Kaya

davetiye tasarımı

Merhaba, Düğün davetiyesi tasarımı yapmak istiyorum.Henüz freehand ve photoshop biliyorum diyemeyeceğim öğreniyorum.Bana fikir verirseniz sevinirim.hangi programda yapmalıyım? Boyutları ne olmalı?ve ayrıca vereceğiniz fikirler var mıdır bana? İlgilenecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.
  19. Melek Kaya

merhaba

Herkese merhaba, güzel ve faydalı paylaşımlarda buluşmak dileğiyle arkadaşlar,herkese merhaba.:p
Yukarı Alt