Arama sonuçları

1. M

İstek Üzerine İlk Çalışmalarımdan 1 Kaçı

yorumlar için teşekkürler...yakında asıl çalışmalarımı ekleyeceğim mesela film afişleri,dergi çalışmalarım komple basılacak fakat onlar genede teşekkürler..
  2. M

her mesajımı yanlışmı anlıyacaksınız siz :):) ben sizin için demedimki neden böyle yapıyorsunuz... Evet bende fark ettim yazılarda hata olmuş genede teşekkürler...ilkler hep iyidir değiştirmeyeceğim yazıları :)
  3. M

Sadece Kişisel çalışmadır.... basılmış işler değildir. Yorum için teşekkürler.. İzinsiz kullanımı yasaktır..
  4. M

özsoy petrol logo tasarımı

3.............................
  5. M

Üstteki Bir Zeytin Yağı projesi için etiket ve boyunluk çalışmam... Üstteki bir Enerji İçeceği için olan ilk çalışmalarımdan biridir... Alttaki aynı proje için olan bir başka versiyondur... Tüm yorumlara açığım bunlar ilk çalışmalarımdan bir kaçı bazı arkadaşlar istediği için saygımdan...
  6. M

portfolyomdan bazı örnekler

Ben herzaman typografi'yi 1.sırada tutarım çalışmalarınızı gerçekten beğendim.. biraz daha üstünde durursanız daha güzel şeyler çıkarabilirsiniz..
  7. M

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

farukcagla bey ben bu işi 10 senedir yapıyorum bilgeadam da 1 yıl web grafik eğitimi aldım.. eğitim amaçlı değil gelişme amaçlı cidden faydasıda oldu.. üniversite istanbul üniversitesi görselk sanatlar fakultesi...söylemeyecektim fakat söyledim şuanda 3 yerde eğitmen olarak...
  8. M

3 boyutlu yazı yapımı..

@Yaşar Karadeniz Resim ekledim ben resim görünüyor zaten biliyordum benimde forumum var :) genede teşekkürler..eğer resim yükleyipte görünüpte bir hata var ise söylerseniz minnet duyarım saygılar..
  9. M

photoshop demek bu demek bence

edit...................
  10. M

iki resmi yanyana açmak

Photoshopta dekope değil dekupe denilir!!! Bunu bilin bunun kesin olup olmadığındanda şüpheniz varsa siz bırakın grafilkerliği bence :) grafiker olmayı çok kolay sanıyorsunuz sanırım bence ilk önce neler yapacağınıza nasıl bişeymiş nasıl emek vermeniz gerekiyormuş bunları öğrenin. Yaklaşık...
  11. M

3 boyutlu yazı yapımı..

örnek yaptım buyrun :)
  12. M

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

BilgeAdam'dan aldım eğitimi çok başarılılar tavsiye ederim... Grafik tasarım kısmınıda güzel sanatlar mezunuyum üni söylemesem iyi olur :) herkese başarılar..
  13. M

iki resmi yanyana açmak

@Seda Başer Sayın Seda Başer; Cevabınızda dekupe yazıcağınıza dekope yazmışsınız bildireyim..
  14. M

photoshop geri alma sorunu

bilmiyordum ben siz sordunuz söyledim yanlış yaptıysam özür dilerim... sanırım siz oradan copy yaptım sanıyorsunuz onu sezdim ama neyse kırıcı olmak istemem... ben forumlara fazla takılmam genelde siteye bakınca çok eksik var herkeste yardım amaçlı üye oldum...
  15. M

Pohotshopta yazı sorunum var

ne kadar ayar yapsanızda o gene pixcel olarak gözükecektir..fakat baskıda kusursuz çıkar..
  16. M

1den fazlası çin CTRL+ALT+Z :) Kolay gelsin..
  17. M

chanels ile renk ayrımı

Merhaba Sabrinna, İlk önce yardım istediğiniz konuyu açık ve net söylemişsiniz..daha bu gece üye oldum siteye ama herkese elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım:) sizin sorununuz 12 renkli bir deseni dokuyu resmi vs ayırt etmek.. Fakat Channels Kanalında 12 rengi malesef ayırt...
  18. M

Logomuzu Hiç Böyle Görmediniz(MC4D Release10)

elinize sağlık fakat bir kaç probleminiz var biraz daha uğraşırsanız çok kaliteli olabilir.. Typografi olarak iyi fakat org kısmı okunmadığından biraz daha net olursa iyi olur logonun 3d kısmını biraz kalın tutmuşsunuz..
  19. M

Hadise açıkgöz / ugur duran 09

bu saçlar herkese dert vallahi :) bende zamanında böyleydim çok çabalıyacaksınız arkadaşlar...başarı için çok azim gerekir..
  20. M

ctrl+z olmaz :):) 1kere geri getirir
Yukarı Alt