İstek Üzerine İlk Çalışmalarımdan 1 Kaçı

Tepki
0

Üstteki Bir Zeytin Yağı projesi için etiket ve boyunluk çalışmam...

Üstteki bir Enerji İçeceği için olan ilk çalışmalarımdan biridir...

Alttaki aynı proje için olan bir başka versiyondur...

Tüm yorumlara açığım bunlar ilk çalışmalarımdan bir kaçı bazı arkadaşlar istediği için saygımdan koyuyorum..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
İyi yapmışsınız Emre bey, paylaşım için teşekkürler, peki bunlar sadece kişisel çalışma mıdır? Basılmış işler midir?

Tepki
0
Sadece Kişisel çalışmadır.... basılmış işler değildir.

Yorum için teşekkürler..

İzinsiz kullanımı yasaktır..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@m.emre cengiz

Emre bey izniniz olsa bile kullanmak gibi bir düşüncem olmamıştı, olamazda etiketlerinizi fazla detaylara inmeden yüzeysel olarak inceledim. Bununla ilgili olarak birkaç şey söylemek isterim yüksek müsaadelerinizle, Ortaginiz?, kolestrol?, Tarım ve Koyişleri Bakanlığı?, Üretim tarihi ve sati kutunun altındadır... teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Tepki
0
her mesajımı yanlışmı anlıyacaksınız siz :):)

ben sizin için demedimki neden böyle yapıyorsunuz...

Evet bende fark ettim yazılarda hata olmuş genede teşekkürler...ilkler hep iyidir değiştirmeyeceğim yazıları :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@m.emre cengiz

Emre bey, yanlışınızı bulmak amaçlı yazmadım bu konuyu allandırıp budaklandırmakta değil maksadım, siz ne anlatmak istediğimi anladınız, paylaşımlarınızı ve bir eğitmen edasıyla, kırıcı değil yapıcı, yol gösterici yorumlarınızı bekliyoruz.

Tepki
31
emre bey çalışmalarınızı biizmle paylaştığınız için teşekkür ederiz

ilk gözüme çarpanlar yazılar biraz uyumsuz ve büyük gibi son çalışmanızda atın gövdesinden verdiğiniz beyaz efekt çok sırıtmış ve altta kullandığınız görsel ve ana renk enerji içeceği biraz pasif kalmış 2 ci çalışmanızdaki alev efekti ve zeminin siyah olması daha güzel duruyor bence daha canlı zıt renkler kullanmalısınız

Tepki
0
yorumlar için teşekkürler...yakında asıl çalışmalarımı ekleyeceğim mesela film afişleri,dergi çalışmalarım komple basılacak fakat onlar genede teşekkürler..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekleyeceğiz Emre bey, teşekkürler.

Yukarı Alt