Arama sonuçları

1. GÜNEL AYVACI

Jpeg Lerin Önizlemesi

Teşekkür ederim :)
  2. GÜNEL AYVACI

Jpeg Lerin Önizlemesi

Sorun çözüldü :) Bilgisayarım- Düzenle- Klasör seçenekleri- "Resimleri her zaman göster" kutuaundaki işareti kaldırdım.
  3. GÜNEL AYVACI

Jpeg Lerin Önizlemesi

Arkadaşlar Pc formatlanınca klasördeki jpeg lerin önizlemesi olmuyor. Tek tek açmam gerekiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim. Hangi resim görüntüleme programı ile bakınca bile olmuyor. Şimdiden teşekkür ediyorum...
  4. GÜNEL AYVACI

Karakalem- yüz ve kumaş dokusu

Çizgilerini çok beğendim. Ama kursa mı gidiyorsun? Pek amatör çizgiler değil bunlar, eğitim almış bir el çizimi bunlar. Biraz anlat istersen kendini.
  5. GÜNEL AYVACI

boyama kitabı çizimlerim

Harika çalışmalar. Ellerinize sağlık.
  6. GÜNEL AYVACI

Birden fazla resim ile gif yapmak

Gelirim Evren.
  7. GÜNEL AYVACI

Birden fazla resim ile gif yapmak

Evren hiç gif yapmadım şimdiye kadar. Fakat burada bu işin ustası çoktur bence. Bekle yardım yakındır:)
  8. GÜNEL AYVACI

Word ile 3D yapımı.... :))

Yaratıcılıkta sınır yok:))))))))
  9. GÜNEL AYVACI

Notebook mu ? Desktop mu ? :)

Ben geçen sene Desktop a geçtim, hem monitör çok büyük olabiliyor hem de bana göre performansı daha iyi.
  10. GÜNEL AYVACI

İlginç Sanat..

Nasıl bu kadar sabırlı olunabilir, aklım almıyor. Harika sonuç.
  11. GÜNEL AYVACI

Tipografi HASAN :)

HAsan'cım burada sergilenen her çalışma için eski olsun yeni olsun eleştiri yapılır. Eleştirilmeyek bir çalışma ise gerekçeleri ile birlikte açıklama yaparak sergilemek gerekir, ki böyle bir durum da olmaz sanırım. Gelelim çalışmana; Bence de tipografi değil. 3D çalışma sadece. Ben senin...
  12. GÜNEL AYVACI

"Süperman Öldü" çalışması

Uzatmasak....
  13. GÜNEL AYVACI

Grafikerden Banyo

Kaliteni göstermişsin yine, tebrikler.
  14. GÜNEL AYVACI

Dijital Dergi Tasarımı

Öğretmenim diye her şeye kızacağımı düşünmeseniz.... Çok toleranslıyım ama dayanamayacağım durumlar oluyor haliyle :)
  15. GÜNEL AYVACI

Dijital Dergi Tasarımı

Çok iyi, bizi güldürdün, allah da seni güldürsün:))
  16. GÜNEL AYVACI

İlginç..

Demek ki "geyik" modunda olunca yorum yazmamak gerek................. Hiç hoş olmamış bence de.
  17. GÜNEL AYVACI

Material Editor Nizami Olarak Nasıl Kullanılır? (Hazırladığım Eğitim Videosu)

Link ölü ne yazık :( Hakan Dağdeviren ben 2012 Max materyal Editörünü, (yeni halini) öğrenmek istiyorum. Eski standart biçimini değil, onu biliyorum. Bu konuda yardımcı olursun diye umuyorum........... :)
  18. GÜNEL AYVACI

Photoshopu ingilizce yapmak istiyorum..

Teşekkürler Ozan:)
  19. GÜNEL AYVACI

Hallettim arkadaşlar. http://rapidshare.com/files/354202870/en_US.rar en_US Dosyasını PhotoShop Ana Klasöründeki 'Locales' klasörünün içine yapıştırın. Daha sonra Photoshop'u u açın ve şu işlemleri yapın. Düzen >> Tercihler >> Genel >> Arabirim. Alttan bi üstte kullanıcı arayüz dili...
  20. GÜNEL AYVACI

Üstadlardan yardım rica ediyorum :) Photoshop CS6 indirdim, meğer portable mış. Ama Türkçe. Nasıl ingilizce yapılacağını biliyordum ama unuttum. Türkçe olunca hiç bir şeyin yerini bulamıyorum. Üstelik portable olunca nasıl yapılır hiç bilemedim.
Yukarı Alt