Arama sonuçları

1. S

Makina iğne ve iplik kırıyor

Çok özür dilerim arkadaşlar.Yanlış yere üye olduğumu düşündüğüm için Siteye pek uğramadım.Grafikerlikle uzaktan yakından alakam yok.Ufak tefek kendi çapımda hobi olsun diye nakışla ilg,lenmeye çalıştığım için bir ev tipi nakış makinası almıştım. O da iplik ve iğne kırınca buraya yazdım.İlginiz...
  2. S

Makina iğne ve iplik kırıyor

Arkadaşlar, bernina 185 ev tipi makinam sürekli iğne ve iplik kırıyor.Servis makinada bişey yok diyor. Nedeni ipliğin kalitesi olabilir mi? Önereceğiniz iplik ve sim markası var mı? Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim .Teşekkür ederim.
  3. S

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

Arkaşlar , sizlerin bilgi alış verişinde bulunmanız bizim gibi yeni başlayanların çok işine yarıyor.Hepinize sonsuz teşekkürler. Bizler de sizin gibi ustalardan yararlanacağız.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Sağolun ,varolun.
  4. S

Pes formatında karışık nakış desenleri

nakışlar için çok teşekkürler.
  5. S

nakış

Yaa, çocuğa destek olacağınıza köstek olmayın. Bırakın öğrensin ben de öğrenmeye çalışıyorum. Sizin gibi usta olunca düşünürüz.
  6. S

Hazır Desenler

Paylaşımın için teşekkürler.
  7. S

bunlarda benim çalışmalarım hem ref hem dst

Teşekkürler .
  8. S

Cicek Desenleri

Link ölü arkadaşım.Bi kontrol ediver.
  9. S

EOS.2.egitim vidyosu.iki renkli dekoretif dikis uretme ve daha bir cok sey bu vidyoda

EOS2 İle3 arasında kullanım açısından fark var mı? EOS 2ders vidyosunda öğrendiklerimizi 3 de uygulayabilir miyiz?
  10. S

Çok Güzel Borderlar Bunlar 124 Adet

Borderler çok güzel hakkını helal et Murat kardeş. ama bir sorum olacak .Ben nakış konusunda tecrübeli değilim. Evde hobi olsun diye ilgilenıyorum. Bernina 185 ev tipi makinam.Kasnağı küçük.Bu desenler sanıyorum büyük kasnaklara göre.Makinada desenleri küçültsem olur mu?
  11. S

Çok teşelkkürler arkadaşım. İnşallah o günler de gelecek.
  12. S

@Murat Sarıtepe Arkadaşım linki yenileyebilir misin lütfennn.
  13. S

taze taze eos 2 den çıkma 10 000 adet nakış dosyası

Çok çok teşekkürler arkadaşım da alttaki iki link ölü.
  14. S

Çiçek nakış desenleri

Desenleri indiremedim. Tekrar verebilirmisin arkadaşım. Şimdiden teşekkürler.
  15. S

herkese selam

Herkese merhabalar. sitenize yeni üye oldum. Siteyi henüz tam gezmedim. Nakışla ilgileniyorum. Bu konuda acemi olduğum için nakışla ilgili konularda bilgi edinmek için gezinirken stenize rastladım. inşallah faydalı olur.
Yukarı Alt