Arama sonuçları

1. yakan

Sizce yaptığım site de eksik varmı

* Alttaki logonun üzerinde olduğu kırmız şerit çok göze batıyo..Farklı renk düşünülebilir *Yine ineklerin otlak yeri düz değilde hafif tepe olabilir sanki
  2. yakan

HTML mail nasıl gönderilir?

Merhaba grafikerler.org un değerli üyeleri. Konu başlığında da yazdığım gibi hergün onlarcası mail kutumuza düşen resimli mailler hakkında yardıma ihtiyacım var. Bu tarz mailler için herhangi bir program mı var? Varsa ismi ve ücreti nedir? Bu tarz konularda bu işlerle uğraşan arkadaşlardan...
  3. yakan

Font istek

Bu font un ismi lazım. Yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum
  4. yakan

Bolu'daki logo çılgınlığı :)

Allah akıl fikir versin
  5. yakan

demo. görüşleriniz almak

Yorum yapılacak kadar içerik yok maalesef
  6. yakan

Flash Banner Uygulamalarım

Çok başarılı.Tebrikler
  7. yakan

Sa

Bana da 10-15.000 tl arası güzel ve temiz bir araç lazım.:)
  8. yakan

Logo Çalşmam Yorumlar???

Tebrikler..güzel çalışma
  9. yakan

Süper manzaralar

Resimlerin linki çalışmıyor tekrar yenilemeniz mümkün mü acaba?
  10. yakan

İşte gurur gecemizden görüntüler...

Tekrar Tebrikler
  11. yakan

Grafikerler.org Türkiye'nin "EN BİLGE FORUM" u seçildi!

Diğer konuyada yazdım ama asıl konu burasıymış burayada yazayım. Tebrik ederim. Grafikerler.org sitesi hakettiği bir ödülü almış. Bundan sonraki yayın hayatınızdada başarılar dilerim Ömer bey şahsında tüm gönülverenlerine
  12. yakan

Tebrikler Grafikerler.org!

Tebrik ederim. Grafikerler.org sitesi hakettiği bir ödülü almış. Bundan sonraki yayın hayatınızdada başarılar dilerim Ömer bey şahsında tüm gönülverenlerine.:s8:
  13. yakan

Grafikerler,Photoshopçular,Fotoğrafçılar Müjde!

Bence de teşekkür etmemek ayıp olur bu denli kapsamlı bir paylaşım için. Ellerinize ve sabrınıza sağlık.
  14. yakan

Sevim Çamaşırları Maskot yarışması sonucu

Tebrik ederim Muhammet bey
  15. yakan

Resimli Mail Gönderimi

Aslında aradığım şey tam olarak şu adreste anlatılmış...bugün buldum bu adreside...belki başkasınında işine yarar diye ekliyorum http://www.emrahkaraalan.com.tr/kurallara-uygun-ve-duzgun-e-mail-sablonu-hazirlamak.html Umarım adres eklemenin bir sakıncası yoktur.
  16. yakan

Resimli Mail Gönderimi

Merhabalar, Bir konuda bilen arkadaşları biraz rahatsız etmek istiyorum. Mail kutumuza banzen resimli mailler geliyo. Ek olarak değil ! Tıklandığı zaman ilgili siteye yada ürünün olduğu sayfaya gidiyo. Bu tarz mailleri hangi programla hazırlanıyo...Bilen arkadaşlardan bu konuda bana yardımcı...
  17. yakan

Böyle bir avatar hazırlamak?

@D3VRAN Önümde kopyası olunca rahat oldu :) ama inanın ki şimdi çıkmam lazım...baya yoruldum...Birgün özel olarak ayrıntılı yazarım size:s8:
  18. yakan

@D3VRAN Animation özelliğini biliyorsanız arka planı oluşturmak en kolayı zaten. Gradient renklerden yararlanarak, ayrı katmanlar oluşturarak aynı efektleri vererek rahat yapabilirsiniz. Alel acele bir deneme yaptım,
  19. yakan

Photoshop ile yapabilirsiniz.
Yukarı Alt