Arama sonuçları

1. silver_grafik

Manti ve gözleme resimleri ariyorum!...

merteral eyw kardeş çok saol
  2. silver_grafik

Manti ve gözleme resimleri ariyorum!...

MANTI VE GÖZLEME RESİMLERİ ARIYORUM!... Arkadaşlar çok acil lütfn
  3. silver_grafik

Yapılacak olan miting için afiş çalışması yaptım...

Kavgadan kaçmak olmaz Yüreğini alda gel Grup YORUM :D
  4. silver_grafik

yaratıcı resimler

Harika yaaa ama en alttaki resme bititm sanırım aşk acısından dolayı intihar ediyo :D:D:D
  5. silver_grafik

coreldraw x4 cikti piyasada

@st_anger_turk Eyw kardeş bu ii haber teşekür ederim hemen indirem :)
  6. silver_grafik

Bir Kaç Tane Farklı Çalışmam

teşekürler arkadaşlar
  7. silver_grafik

Honda CİVİC [Silver Tuning Show] Yorumlar Lütfen

Yorumlar için teşekürler arkadaşlar herşey yavaş yavaş öğrenilio [bazı şeyler hariç tabi ıhım ıhım detaylara girmeyim neyse :D]
  8. silver_grafik

Buda Benim Gemim

Keşke suda da gitse :):):) Havada ya bu :) geminin ışıklandırmasında problem var [farlardan bahsetmiorum :D] ama şunu şöylemek istiorum karakalem çalışması yani renklendirmeden önceki halini güzel düşünmüşsün emeğine sağlık arka fonu sen yarattıp sen çizdiysen işte o süper olmuş emeğine sağlık
  9. silver_grafik

Küresel Isınma

Valla bu tabloyu görünce aklıma birden kaos eğrileri geldi açıkcası Yaklaşım mantığın güzel ("atmosferini yawaş yawaş yitiren dünyamızdaki suyu su gibi :) içen güneş. Sonuç olarak küresel ısınma ve dairesel yokoluş..." ) fakat sanki çok sıradan ve basit olmuş gibi Özellikle o yazı orda hiç...
  10. silver_grafik

@eminecik Açıklama için teşekür ederim fakat ürünüm internetten indirme veya korsan cd değil lisanlı ürün keylerini falanda girdim herşeyi yaptım fakat program kayıt etmior çalışmaları üstelik lisanları olmamış bile olsa dediğiniz gibi 1 süre sonra olur kaydetmeme olayı ki benim corel saolsun...
  11. silver_grafik

arkadaşlar bnde corel draw x4 var fakat program hatalı sanırım kaydedemiorum çalışmalarımı x3 sorunsuz ne save ne save as nede export hiç tepki vermi arkadaş yaa ya bndeki corel4ün setup dosyasında bişe var yada corel 4 hatalı çıktı
  12. silver_grafik

hyundai tuning sahar03

Kardeş eline sağlık güzel olmuş fakat Hatunun yerleştirememişsin biraz deforme olmuş :D spoiler [rüzgarlık] el yapımı sanırım ama tam olmamış Farları yakmışsın yakmayada o mavi şeritler ne öle daha doğrusu farları yanlış yerden yakmışsın gibi Araç ile Fontdamper [ön karlık] çamurluk kısmında...
  13. silver_grafik

HONDA( idare edin daha yeniyim bu yolda)

Kardeş çalışmanda ilk oldugu için illaki eksikler ve hatalar var örneğin Plakalık iptali Jantlar Renklendirme çok parlak durmuş gibi geldi bana Stopların yanışı Marjpiyer ile arka lastik arası çok keskin durmuş Camlarıda mavi tonda yapmışsın ama fotğraf botuyu daha büyük olsaydı sorun varmı...
  14. silver_grafik

Honda CİVİC [Silver Tuning Show] Yorumlar Lütfen

Yorumlar için teşekürler arkadaşlar skystar_26 : Ewet flimlerde hatalar var + jantlarda da öyle Haydar bnm ismim ve Honda bnm aşkım :) o yüzden yazdım [sevenleri ayırmamak lzm demi amaa... :) ] Depo kapağına gelince düşünki aracın dier tarafı duruyor yada onuda geç böyle daha hoş oluo...
  15. silver_grafik

ANKARA - GRAFİK/TASARIM üzerine iş arıyorum

2 yıl fotografçıda çalıştım ve ileri düzey photoshop bilgim var 1 senedir de 1 otoaksesuar firmasına alevler, şeritler vs çizdim dolayısıyla Corel bilgimde gayet ii freehand ve quark'ı da biliyorum Yetenekli ve hırslı 1 kişiyimdir öğrenmeye açık ve en önemlisi güvenilir bir insanımdır. Şuan...
  16. silver_grafik

Yeni bir Çalışma [Silver Tuning Show]

Yorumlar için teşekürler arkadaşlar ama bu modifiye 8 fıça bira ve ardından içilen 3 kadeh rakıdan hmn sonra yapılmıştır o kadar olur die düşünüorum :) ama yinede bu hatalı yapmam anlamına gelmez düzleteceğim 1 ara fırsat bulursam :)
Yukarı Alt