Arama sonuçları

1. tümen

Reklam İçin Çalışmam

@tümen sanki bu oldu ? patron da beğenirmi acaba
  2. tümen

corel draw da önlü arkalı broşür hazırlama

çok güzel olmuş tebrikelr kendi yaptığım reklam afiş çalışmama güzel bir getirisi oldu allah razı olsun. bu çalışmama da olmasa bile diğer çalışmalarımda mutlak işime yarayacaklar
  3. tümen

Reklam İçin Çalışmam

@Fatih Coşkun malesef ps kullanıyorum :(
  4. tümen

Reklam İçin Çalışmam

son hali oalrak böyle bir şey yaptım
  5. tümen

Reklam İçin Çalışmam

@Desenci Ahmet yorumunuz için teşekkürler slogana ne tür bir şey yapmamı öneririsiniz
  6. tümen

Reklam İçin Çalışmam

daha neler yapmalıyım :( stajer oalrak işe başladım ama elimden bu akdar geldi neler koymalıyım neler yapmalıyım fikirleriniz neler arkadaşlar ? acil yorumlarsanız memnun olurum
  7. tümen

Grafiker kursu mu? Grafik tasarım eğitimi veren üniversiteler mi?

açıklamalarınız için teşkkür ediyorum hepinize. Sanırım gerçekten haklı olduğunuz yanları var . ben 7 senedir filan bilgisyarla uğraşan kişilerden birisiyim. donanım anlamında son 2 sene web e yöneldim ordan da grafikerliği bugun bir abi ilekonuştum . kendisi de grafiker olmak senini iin...
  8. tümen

Aslında tabi ki ünversite okumak güzel bir fikir . yalnız günümüz de üniversite çıkışlı olan arkadaşlarımızı görüyrsunuz değil mi? üniversite okumak 4 yılık özellikle önceden bulunmaz bir nimetti. inşşaat mühendisler,makine mühendisleri, web programcıları yalnız devletimiz çok üniversite...
  9. tümen

Matbaacılıkta Bilinmesi Gerekenler..

tramp ne oluyor?
  10. tümen

dizgici ve dergici ?

uzun bir tatile çıkmıştım geldim ve tuncer abimiz çok sağolsun bilgilendirdiler beni. yalnız bir konu var ben mesleki bir aşşağılanma yaşamadım. sadece dergi de staj göreceğim onun için az biraz hazırlık yapıyorum kendimce bu tür kavramalrı öğrenmeliyim yai adam dizgiyi biliyosun dim...
  11. tümen

İn Design CS3 Türkçe Kitap (600 küsur sayfa)

güzel paylaşım teşekkürler bana lazımolan da buydu :)
  12. tümen

merhaba arkadaşlar ben lise-4 de okumaktayım bu sene lise 4 de okuyacağım yani. arkadaşlarım bir çopu seney dersanelere gidecekelr ama benim üniversite gibi bir planım yok. onun yerine bilge adama gitmeyi düşünüyoum. 1992 doğumluyum , web ve grafik tasarımına gideceğim. sizce çok mu erken ...
  13. tümen

dizgici ve dergici ?

merhaba başlık çok karmaşık gelebilir. benim şu anki düşüncelerim de öyle zaten. bir şeyi anlayamadım size sormaya karar verdim. dizgicinin bir dergi deki işi ne oluyor? dergiyi dizgici mi yoksa grafiker mi hazır hale getirir. dizgicinin bir dergi deki asıl görevi nedir? yardımcı...
  14. tümen

Adobe İllustrator Dersleri (Buradan)!!!!

derslerin devamııı gelebilirmi acaba
  15. tümen

Türk Temaları

ellerine klavyene sağlık:D
  16. tümen

Bıçaklar (Knifes) PSD

teşekkürler güzel paylaşım
  17. tümen

ındesing videolu dersler

teşekkürler
  18. tümen

Indesign'da Montaj Yapılırmı?