Arama sonuçları

1. Rebel

ugly VS ugly

2. Rebel

fast turka restaurant kurumsal

Fas turka sanki lokantanin ismi.. Fas yemekleri falan, couscous :) T harfi guzel dusunulmus fakat belirgin deil.. T harfi oldugunu bir bakista algilayamiorsun.. ve bence biraz yanlis bi typhograpy secmissin.. tabii bunlar bi amator gozuyle yapilan yorumlar..
  3. Rebel

actions a birşey yazamıyorum

output'da ne yazior? olmasi lazim, button'un icine girdigin an oraya actionsleri yazabilirsin ama tum actionslerini ayri bitane layer'in icine at, en guzel yontem boyle..
  4. Rebel

Haydi Bismillah

guzel, sadece golgenin dustugu yeri mantikli bi sekilde yansitmalisin.. isik nerden vuruyor? ve golge nereye dusmeli
  5. Rebel

Seneler önce....Elimde kalanlar

kesinlikle benden kaynaklanan bisey, eyer siz hayaldunyami yansitiorum diorsaniz oyledir.. bence hic dusunmeyin, ve cizimlere devam..
  6. Rebel

özsoy petrol logo tasarımı

1/2 guzel.. artik sirkete hangi renkler uyuyorsa onu secersin.. ve 8de hosuma gitti.. ama petrol sirketine uyumlu mu bilemicem.. ? diyerleri klise logolar gibi geldi bana.. erkin'in dedigi gibi, otobus firma duygusu verdi banada..
  7. Rebel

Mönü tasarim

yorumlariniz icin tskler.. Kirmiziyi bende sevmedim, ama house style dedikleri olaya uymak zorundaydim.. (turkcesi noluyo ? valla bilmiorum, hani bi sirketin kullandigi renkler falan, hepsi bir butun olmali.. o olaya ne denilior.. ?) cahillik basa bela :( @burcin: gri kullanmadim, printscreen...
  8. Rebel

kara balık

uretilmis bi fikri (senin durumunda bi cizim) guzel bi sekilde kullanmak, kendin uretecegin kotu bi fikirden iidir.. Tam olarak aciklaya bildim mi ? yani, kendin cizmesende cok guzel kullanmissin.. cok sirin olmus..
  9. Rebel

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

hollanda da okuyorum.. ICT media design.. ilk senem.. hayirlisiyla ikiye gececem.. hala belli deil.. tum dersleri aldim flash haric.. bakalim nolcak..
  10. Rebel

25 TL'ye logo, 100 TL'ye logo+kurumsal kimlik (3 parça)

^ bende sasirdim fiyati gorunce.. yani turkiye'de nekadar kazanior bi grafik tasarimci?? saka gibi geldi.. hani fiyatlar ne kadar bilmiorum turkiyede ama burda saat basi 15 euro alan ogrenciler var.. altini ciziorum, ogrenci !! kaldi ki is hayatina atilan tasarimcilar.. turkiyede ii bi...
  11. Rebel

Mönü tasarim

bi lokanta icin yaptigim calisma.. yurtdisinda kaldigim icin maalesef mönü turkce deil.. Logo: aksam yemekleri: ogle yemekleri: printscreen yaptim, dukkana asilacak menuler: ve gerceklestigi an: Sitesini bile yaptim, yalniz online deil.. baska bi mavi sectim...
  12. Rebel

kara balık

guzel bi calisma,, baliklari sen mi cizdin.. ??
  13. Rebel

İlk yaptığım portreler, Brusla çizip yaptıklarım.

ahh sizin tabletiniz var,, benim farem bile yok !!! cok Guzel calismalar, yetenek.. yalniz hepsi konsept halinda kalmis gibi geldi bana.. belki 10 calisma yerine 5 tane calisma yapip, onlara odaklanmaniz lazim.. eminim ozaman cok daha guzel bi butun bi resim cikacaktir ortaya..
  14. Rebel

Seneler önce....Elimde kalanlar

ozellikle berber isimli calisma super ya ! yalniz bisey fark ettim, photoshop calismalariniza baktim ve bunlara baktim.. arada tarz olarak baya fark var.. aradan seneler gecmis ve tarziniz degistigi icin mi..? yoksa photoshop gibi programlar ile tam olarak hayal dunyanizi, yani cizmek...
  15. Rebel

bi kac calismam..

ilk olarak cok tskler yorumun icin.. ben daha cok yeniyim bu alanda, ve her turlu yorum benim icin degerlidir.. ozellikle boyle guzel, ogretici bi yorum.. "oylesine bi calisma" yurtdisinda kaldigim icin sizler kadar ii deil turkcem.. yani oylesine bi calisma derken, amatorum demek istedim...
  16. Rebel

make me beautiful..

ustteki resim asil olan resim.. ? Avantajim kuzenimin cildi kendinden guzel.. (ve resmin kalitesi yuksek, saglam bi makina ile cektim resmi) cildini fazla duzeltmeye gerek kalmadi.. ama ruj yaptim hafifce, (hue/saturation) goz rengini ayni sekilde degistirdim.. Goz fari = brush, hafif bi...
  17. Rebel

sisko

^ ok. elimde suan ii bi resim yok.. oylesine i-netten buldugum resim uzerine denedim.. ama guzel bi resim bulursam kapak dergilerde ki kizlarin nasil guzellestirildigini gostermek isterim.. (make me beautiful baslikli konu gibi) yorum icin tskler..
  18. Rebel

make me beautiful..

Ps ile makyaj uyguladim..
  19. Rebel

bi kac calismam..

hihi, yorumun icin tskler.. =) photoshop ile yaptigim ufak tefek seyler.. brush ve isiklarla oynayarak ortaya cikan seyler
  20. Rebel

bi kac calismam..

yorum yapilmicak kadar dehset kotu mu calismalarim.. :/
Yukarı Alt