Arama sonuçları

1. B

Arka Plan şu şekilde Efect Nasıl Veriyorduk?

@Tuncer Özkan Hocam onu biliyorum ama yapamadım işte,lütfen daha detaylı anlatır msıınız? Resimli olursa çok iyi olur.
  2. B

@candasarin http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh_28939.jpg Arkaplanı için lazım sadece
  3. B

kimse yardımcı olmayacak mı ? :(
  4. B

Resim gösterim amaçlıdır alakam dahi yoktur.Arkadaşlar önceden yapıyordum ama uzun bir ara verdim şimdi şu arkadaki efecti nasıl yapıyorduk ?
  5. B

Basit ama yapamadım :D

@GÜNEL AYVACI Çok teşekkür ederim yaptım.Ellerinize ve kollarınıza sağlık.
  6. B

Çok güzel anlatım Çok teşekkür ederim yalnız, Burada o yapmış olduğunuz tasarımı tekrar nasıl seçili hale getirdiniz onu söylememişsiniz.Yani dönen şeklini alan yerden bahsediyorum.
  7. B

@KERMEJIN Tam anlayamadım resimli anlatıcak veya detaylı anlatacak olan varmı?
  8. B

Merhaba arkadaşlar, Bu şekilde içi boş çerceve nasıl yapabilirim.Photoshop CS4 English kullanmaktayım.
  9. B

Bu şekilde giriş sayfası nasıl yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar Bu şekilde giriş sayfası yapmak istiyorum acaba videolu anlatım yapan biri varmı veya yapacak? Burdan Tık !
  10. B

Resimdeki Gibi Kenarları Silik Nasıl Yapabilirim ?

Bu resimdeki cami resmi gibi kenarları silik gibi nasıl yapabilriim resmi?_
  11. B

Sesli görsel yapımı (Flash Yardım)

Konu günceldir.
  12. B

Sesli görsel yapımı (Flash Yardım)

Merhaba, Üstüne gelince müzik çalan resim yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.Şu şekilde kullanacağım maskot var üzerine ses yüklücem mouse ile gelince konuşuyormuş gibi .swf formatında nasıl yapabilirim ders anlatımı varmı acaba?
  13. B

Vektörel Horoz, Aİ Formatında

Teşekkürler
  14. B

Maskot Yapımı Hakkında Bilgi Edinmek

Kağıta çizim işlemini hallettim şimdi :D
  15. B

@Erkan_Nehir Teşekkür hocam.
  16. B

@GürhanErkal Hocam ders anlatımlarıyla öğrenicem tabikide.Photoshop u o şekilde öğrendim kendime yeticek kadar.Benimde demek istediğim çizim yapabileceğim program o mu die sordum.Maskot çizimini merat ediyorum kendimde bir şeyler yapmak istiyorum...Sizin aracılığınızla yalnız yol gösterici...
  17. B

Hocam adobe illustrator Kaç sürümü öneriyorsunuz yeni bir başlangış olarak ?
  18. B

Hocam çok teşekkür ederim aydınlattığınız için.Bahsettiğiniz ''illustrasyon" bu program sanırım maskot çizen arkadaşlar bu programdan mı yararlanıyorlar? Çizim bu progrramdan mı oluyor ?
  19. B

Merhaba Değerli Grafiker kardeşlerim, Başlıktata belirttiğim gibi maskot yapımı hakkında bilgi almak istiyorum.Kendim netten gördüğüm derslerle photoshop cs2 kullanıyorum.Maskot merakı başladı bende.Maskotu nasıl yapılır? Hangi program aşamaları neler vb gibi soruların cevabını yazarsanız...
  20. B

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Ellerinize sağlık gerçekten emek verilmiş bir set.Yalnız adobe Cs3 demişssiniz ben Cs2 kullanıcısıyım problem olur mu?
Yukarı Alt