Arama sonuçları

1. angela

Profesyonel Görsel Tasarım Hizmetleri

Merhaba, Kurumsal Kimlik, Web Grafik Tasarım, Logo, Davetiye, Görsel Danışmanlık Gibi Bir Çok Görsel Tasarım Alanlarında Hizmet Vermekteyim. Referanslar ve diğer bilgiler istenildiği takdirde verilecektir. İletişim için lütfen PM atınız.
  2. angela

Bahçeşehir Eğitim Dergisi Logo Denemeleri

Henüz basılmamış dergimiz için bir kaç logo denemesi yaptım. Sayın meslekdaşlarımdan ve bilgili kişilerden değerli yorumlarını rica ediyorum.
  3. angela

Flash öğrenmek istiyorum.

Beni dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim. Flash hakkında gerçekten hiçbirşey bilmiyorum ama sanırım ihtiyacım olan şeyler buton yapmayı, butonlara resimlere ve yazılara link vermeyi, resim üzerine resim ve yazı eklemeyi ve linkleri başka sayfalara yönlendirmeyi öğrenmem gerekiyor...
  4. angela

Evet sayın Güner, çok fazla ders var, gördüm ve inceledim. Hepsi çok iyiler ama benim için yararlı olsalardı böyle bir konu açmazdım. Yardım önerileriniz için teşekkür ederim.
  5. angela

Arkadaşlar bir flash site hazırlamak istiyorum, Adobe Flash yükledim ve birçok örnek template ve tutorial indirip inceledim fakat hiç birinden verim alamadım. Photoshop benim 3. kolumdur, fakat ihtiyacım olan, Flash'ın en azıdnan mantığını öğrenmek. Bu yüzden Flash bilen ve nacizhane ricamda...
  6. angela

sema çiçek / Lalezar Koleji İlan

@Hasan Güner :D mükemmel; tam yerinde ve aynı zamanda ironik bir bakış açınız var ama kendinizi ifade edemiyorsunuz, keşke bunun farkında olsaydınız :)
  7. angela

lalezar koleji

@Hasan Güner Hasan Güner'in bu "alakasız malzemeler" den kastının şu olduğunu düşünüyorum, hatta bende söyleyecektim ama pek fazla şey farketmez diye düşündüm; Converse resimleri iki sevgiliyi anlatıyor, burda anlatılmak istenenin tam aksi yani. Buna dikkat etmelisiniz diye düşünüyorum Osman bey.
  8. angela

lalezar koleji

Logotype tasarımınız gerçekten çok harika ve çok ılımlı bi font kullandığınız için çok hoş görünüyor. Fakat bu kadar güzel bir logotype dan sonra alttaki "koleji" yazısı biraz dışlanmış gibi görünüyor; bunu "lalezar" logotype ınızın fontuna daha uygun bir fontla yazarsanız bence çok çok daha hoş...
  9. angela

Cansu UTKULU (Lalezar Koleji Logotype & Gazate İlanı)

@lifecity :D Bakış açınız süper, daha önce bunu farketmemiştim :). Haklısınız; iştah uyandırıcı renkler ve ciddi bi font değil. Dediğim gibi bu sadece fikir almak için bir taslaktı, şuan yaptığım bir kaç çalışmam daha var daha sonra hepsini birlikte ekleyeceğim. Beğeniniz için ayrıca teşekkür...
  10. angela

Açıklayıcı bilgileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim Alper bey, tam olarak merak ettiğim şeyi anlattınız. Okullarda bunu çok farklı bir şekilde anlatıyorlar, bu yüzden aklım çok karışmıştı, internet araştırmalarım da yetersiz kalmıştı. İlginize tekrar teşekkür ederim, iyi günler.
  11. angela

Beğenilerinize çok teşekkür ederim fakat aklımı karıştıran bir nokta oldu; herhangi bir yazıda herhangi bir harf yazının her yerinde aynı formda olmalıdır diye biliyorum, logotypeda da aynı şey geçerli midir acaba? Logotype yaparken bir yada birden fazla harfin konuya uygun olarak değişime...
  12. angela

hülya.K-lalezar

Canlı ve hoş bir logo olmuş fakat amblem logoyu küçük gösteriyor yada amblem logoya göre çok büyük. Logonun ön plana çıkması gerekiyor ayrıca logonun bir 'logotype' olması gerekiyor yarışma kurallarına göre, çok güzel ve dinamik fikirleriniz var; eminim çok daha güzel şeyler çıkartabilirsiniz...
  13. angela

b.emre Özel Lalezar Koleji

Logonuzun özgün olması gerekmektedir, kendi logonuzu görmek isterim.
  14. angela

Arkadaşlar bu sadece logotype denemesidir, vakit bulup ancak bunu yapabildim, daha sonra yorumlarınızı değerlendirerek bunu geliştirmeye çalışacağım ve gazete ilanı ile uğraşacağım.
  15. angela

Bilgisayar oyunu çizimi

İfadeler mükemmel; iyi adam ve kötü adamı çok iyi betimlemişsiniz :) tebrik ederim çok iyi bi çalışma.
  16. angela

Qesta | Özel Lalezar Kolej Logotype | Gazete İlanı

@Qesta Eleştirilerimiz her zaman iyi niyetlidir, kızmanıza zaten gerek yok; daha iyi olabilmeniz için eleştiriyoruz. Bildiğiniz yolda gitmeniz kararlılığınızı gösterir ancak aşırya kaçmamanızı öneririm, bu size zarar verir. Amacınızı unutmayın, kendi bildiğiniz yoldan hiç şaşmayın ve daha...
  17. angela

Qesta | Özel Lalezar Kolej Logotype | Gazete İlanı

Öncelikle büyüğüm olarak size saygımla yorumumu yapmak istiyorum; grafomer'e kesinlikle katılıyorum ama çalışmanızı kazanmak için buraya koymuş olmalısınız ve doğal olarak teknik hataları 'yok etmelisiniz'. Çalışmanızı açıklayıp bizi aydınlattınız fakat çalışmanızı anlatmak yerine düzeltmeye...
  18. angela

lalezar logo ve ilan calismalari/ omer naci sahinci

Öncelikle merhaba, çalışmalarınızın üçü de gerçekten çok hoş, logo tasarımlarınız çok iyi, fakat ilk çalışmanızdaki logo fontu için farklı alternatifler düşünülebilir. Üçüncü çalışmanızdaki kalp figürünü daha farklı bi bakış açısıyla kullanırsanız daha güzel görüneceğini düşünüyorum sayın...
Yukarı Alt