lalezar koleji

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Lalezar koleji icin yapmis oldugum logo ve gazete ialni calismalarim. Yarismaci arkadaslara simdiden basarilar dilerim

angela

Üye
Tepki
0
Logotype tasarımınız gerçekten çok harika ve çok ılımlı bi font kullandığınız için çok hoş görünüyor. Fakat bu kadar güzel bir logotype dan sonra alttaki "koleji" yazısı biraz dışlanmış gibi görünüyor; bunu "lalezar" logotype ınızın fontuna daha uygun bir fontla yazarsanız bence çok çok daha hoş görünecektir.

Harika bir iş çıkartmışsınız, ellerinize sağlık, yarışmada başarılar diliyorum.

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Yasar bey ve Angela
Guzel ve olumlu elestirileriniz icin cok tesekkur ederim. Ozellikle Angela"nin logo ve calisma hakkindaki ovgu dolu sozleri beni yureklendirdi.. Herkese basarilar diliyorum...

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
en alttaki reklam çalışmanı çok beğendim (her ne kadar alakasız malzemeler olsa da yine de güzel) :D eline sağlık başarılar ;)

angela

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner

Hasan Güner'in bu "alakasız malzemeler" den kastının şu olduğunu düşünüyorum, hatta bende söyleyecektim ama pek fazla şey farketmez diye düşündüm;

Converse resimleri iki sevgiliyi anlatıyor, burda anlatılmak istenenin tam aksi yani. Buna dikkat etmelisiniz diye düşünüyorum Osman bey.

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
@angela

Hasan bey ve Angela

Bence converse resimleri konuyla alakali neden derseniz genelde Converse ayakkabi giyenler hep ortaokul veya lise cagindaki genclerdir. Dolayisiyle ortada bagciklarin kalp seklinde olmasida sevgiyi anlatiyor bence sevgiliyi degil. Eger iki sevgiliden bahsedilseydi iki converse ayakkabinin olmasi gerekmez miydi??? Benim mantigim boyle diyor. Ama genede elestirileriniz icin tesekkur ederim...
Saygilarimla

Yukarı Alt