Arama sonuçları

1. H

Font Yardım İsteği

Arkadaşlar bi iş aldım şuan ve adam işin aşağıda eklediğim resimdeki fontun aynısını istiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. H

Font Konusunda Yardımcı Olabilecek Var mı?

İlginize teşekkür ederim.. Siteye baktım ama faydası olmadı.. Ne ölçüde istiyor bilgi verme imkanınız var mıydı?
  3. H

Font Konusunda Yardımcı Olabilecek Var mı?

Arkadaşlar Merhabalar. Font konusunda bir sorun yaşamaktayım ve sizden yardım isteyeyim dedim. Ekteki Logoda Bareaz yazısının fontu nedir? Yardımcı olabilecek kişiler varsa çok sevinirim teşekkürler.. [/URL][/IMG]
  4. H

E-Dergi Hazırlarken karşılaştığım Sorun

ilginize teşekkür ederim. Saygılar.
  5. H

E-Dergi Hazırlarken karşılaştığım Sorun

Merhabalar... Çalışmakta olduğum firma için tasarladığımız kataloğu e-dergi haline çevirip web sitemizde yayınlayacağız... Flash 8 flipping page ile hazırladım (tam emin olamadım bir türlü). Yayımla dediğimde dosyayı html olarak veya flashta izlemeye aldığım zaman resimler saniselik bir...
  6. H

Türk Takım Logoları - Pattern - Style - Brush

Şimşekler var ya o yeter.. Emeğinize sağlık.. Paylaşım için teşekkürler.
  7. H

" 641 hadis "

gerçekten harika paylaşım emeğinize sağlık...
  8. H

10 Adet Hazır Montajlık Gelinlik

çok teşekkürler.. kaç zamandır böyle birşey arıyordum..
  9. H

Resim İhtiyacı

Herkeslere Merhabalar, Sitede yeni sayılırım.. Ve yardıma ihtiyacım var. Ben şuan ofis için üçgen takvim tasarımı yapmaktayım ve aklımdaki tasarımı tamamen uygulayabilmem için birçok takvimde bulunan aylarla alakalı çeşitli güzel resimler bulunmakta. Bende arka plan olarak eklemek istiyorum ama...
  10. H

2010 bebek takvimi

ellerinize sağlık güzel çalışma
  11. H

2010 Takvim Vektörel

paylaşımlar için teşekkürler.. Yalnız bir ricam olacak.. Ofislerde masaların üzerinde kullanılan üçgen şeklinde takvimler var.. Kendimi geliştirmek için bu konudada çalışmak istiyorum.. Örnek bir tasarım verme imkanınız varmıydı?
  12. H

Photoshop Site Boyutu

@mrtcvk123 Hocam Sen once sitenin kodlarını önüne bi aç ondan sonra bütün tableları gözden geçir.. width, height, border, celpadding, cellspacing Ne derece yardımı olur bilmiyorum.. Erkin Bey yukarda anlatmış cevabı yazdıktan sonra gördüm. ondan da alıntı yapıyorum. <table width=0...
Yukarı Alt