Arama sonuçları

1. halim742

D&P Moda Evi - Logo Type ve Afiş Çalışması.

çok güzel bir konu eminim yarışmaya girecek arkadaşlar çok güzel çalışmalar sergileyecekler. yarışmaya bende katılmak isterdim ama askerlik vazifemi yerine getirdiğim için yarışmalara katlacak fırsatı bulamıyorum.. herkase kucak dolusu sevgiler.
  2. halim742

halim742/**/ özkan atik **///logo çalışması *2*

teş. ederim mustafa bey sizede başarılar.
  3. halim742

Halim::::...Trafik Konulu Afiş-1

@nergis kamer Nergis hanım benim ne size nede formda ki diğer arkadaşlara çalımalarım hakkında eleştiri yapmayın demedim. Çünkü böyle demiş olsam formda çalışmalarımı yayınlamamın hiç bir anlamı kalmaz. Gerektiğinde en acımasız eleştiriyi yapacaksınız ama bu Ahlaki sınırlar içerisinde...
  4. halim742

okumam yazmam gayet iyi bu konuda hiç merak etmeyin erkan bey. evet siz resmen "köklere inersek türkçede kelime kalmaz dediniz" bunu kabul ediniz sizi tanımıyorum ama bundan sonra emin olun sizi yakında takip edecem.
  5. halim742

sayın erkan nehir, siz ya ne dediğinizin farkında değilsiniz yada resmen türkçeyi küçümsüyorsunuz ne demek yabancı kelimelerin köküne inersek türkçe de kelime kalmaz bu ne biçim düşünce tarzı hiç yakıştıramadım, kendinize gelin. bu dil zaten sizin gibi düşünenler sayesinde bu kadar yabancı...
  6. halim742

sizce "grafik" türkçe bir kelimemi? eğer türkçe bir kelime ise demekki yabancılar "graphic" kelimesini bizden esinlenmişler.
  7. halim742

bazı arkadaşlara birşeyler anlatmak gerçekten zor, ben bunu defalarca açıklamama rağmen daha da benden açıklama bekliyorlar, ben burada kimseye hesap vermek zorunda değilim kendiniz nasıl algılıyorsanız öyle algılayın beni polemiğe çekmeye çalışıyorsunuz ama ben polemik yerine gelin çalışmaları...
  8. halim742

halim742:::..... ÖZKAN ATİK:::....1..

arkadaşlar logoda genellikle renklere değinilmiş evet ben magenta ve yeşil renkleri tercih ettim tabi seçici kurul renkleri beğenmediği takdirde istemiş olduğu renk tonu verilebilir. sağlık genellikle kalp şeklinde ifade edilir ki bu konuda dünya kadar örnek vardır. ben de kalp içinde "Ö ve a"...
  9. halim742

@nergis kamer nergis hanım ben yukarda zaten "one minute" için gerekli açıklamayı yapmııştım bu kesinlikle kişi ve kurumlara atıfta buluna bir slogan değildir. "One minute" ingilizcede daha öncede vardı. yani yeni bulunan bir bir cümle değildir. neden türkçe değil demişsiniz evet türkçe...
  10. halim742

@Seyit Ali Başer öncelikle afişte geçen slon hiç kimseye atıfta bulunularak düşünülmüş birşey değildir. afişte anlatmak istediğim önümüzde iki yol var ya trafik kurallarına uyarız ki sağ tarafta belirmiş olduğum mutluluk tablosuna ulaşırız. ya da trafik kurallarına uymayıp sol taraftaki...
  11. halim742

Büşra Giritoğlu // tişört çalışmalarım

güzel çalışmalar. baya üzerinde düşünmüşsünüz ama değmiş. başarılar..
  12. halim742

halim742:::..... ÖZKAN ATİK:::....1..

arkadaşlar yorum eklerseniz sevinirim. herkese başarılar..
  13. halim742

t-shirt design

bu T-shirt dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için:D
  14. halim742

weekend

mankenlerin üzerindeki t-shirt'leri yalnış giydirmişsiniz sanırım:D erkek için bu kadar derin dekolte çok değilmi?:confused:
  15. halim742

T-shirt tasarım

nergis hanım, çalışmalarım hakkındaki güzel yorumlarınız için teş. ederim. siz eğer bu tarz t-shirt'ü gerçekten giymek isterseniz, eğer çalışmalarım birinci seçilirse bana gelecek t-shirt'ü size gönderecem:D iyi çalışmalar
  16. halim742

fulya_calısma-1

elinize sağlık değişik olmuş. kazanırsanız muhakkak bir t-shirt ve şapka isterim :)
  17. halim742

T-shirt tasarım

teşekkür ederim arkadaşlar.
Yukarı Alt