Arama sonuçları

1. S

Çeşitli vectorel arkaplanlar2

Paylaşım için teşekkürler...
  2. S

Kırmızı Kurdele Vektörleri

Paylaşım için çok teşekkürler.
  3. S

Leopard 10.6 ya Freehand Mix i kuramıyorum?

Arkadaşlar problem çözülmüştür, Leopard 10.6 da Freehand Mixi çalıştırdım, (birbaşka imacte kurulu olan Freehand Mixi copy ile çözdüm) ilgi ve alakanıza teşekür ederim.
  4. S

rengarenk arka planlar

linki yeniler misiniz?
  5. S

Pantone Kataloğu Hakkında...

Paylaşımınız için teşekkürler...
  6. S

Bomba Bir Ders Daha. Efektlerle Çalışmaya Devam KAÇMAZ!

Paylaşımınız için teşekkürler.
  7. S

Leopard 10.6 ya Freehand Mix kurulumu Freehand Registered dosyasını copyaladığım halde aşağıdaki hatayı veriyor. Library/Application Support/(activationlog.txt) SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 Bu...
  8. S

Illustrator Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz...

Paylaşım için teşekkürler.
  9. S

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Arkadaşlar Adobe Illustrator CS3 kullanmaya yeni başlıyorum, kullanım kılavuzu türkçe pdf varmıdır?
  10. S

Freehand registered dosyasını da sistemdeki macromedia dosyasının içine attım yine çalışmadı
  11. S

Freehandi kuruyorum açmıyor kontrol ettiğimde şu mesajı alıyorum. Library/Application Support/(activationlog.txt) SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 Bu sorunu yaşayan arkadaşların yardımlarını...
  12. S

Yeni makina cumartesi günü aldım, ne yaptıysam kabul etmedi bu anlattığınız şekli de yaptım. Freehandi 2.5 versiyonundan beri kullanan biri olarak çok çaresizim.
  13. S

Arkadaşlar soruyu çok kalin sordum galiba?
  14. S

İmac 21.5 inc i3 3.06 Leopard sisteme Freehand Mixi kuramadım. Hata veriyor diye Libary/Application Support klasöründeki tüm Macromedia dosyasını sildim, ne yaptıysam tekrar kurmaya çalıştığımda bu dosyayı oluşturmuyor. Error veriyor. Bu konuda bu problemi aşmış arkadaşların yardımlarını...
  15. S

Hotmail sayfasına girememe nedeni

Internet Explorer 8, MSN için optimize edilmiştir olayından sonra hotmaile giremiyorum, rapidshareden dosya indiremiyorum ve bazı sitelere girerken tarayıcı desteklemiyor.
  16. S

Evet diğer sitelere girişte problem yok.
  17. S

Merhaba, 1 hafta önce pc ye format attım. Sistemi yeniden kurdum. Hotmail sayfasına giremiyorum (messengere giriyor, çalışıyor). Rapidsharedende dosya indiremiyorum. Rapidsharede premium indirme önce çıkıyor, önce ücretsiz indirme 2. Seçenek olarak çıkıyor ve dowland yapmıyor. Yardımcı olursanız...
  18. S

Illustrator Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz...

paylaşım için teşekkürler...
  19. S

Güzel Arkafonlar-Süper

hani fonlar nerede?
Yukarı Alt