Arama sonuçları

1. A

Logo hangi programda yapılmalı

Bu grafiker arkadaşlar için önemli bir konu. Logo yaparken hangi programda yapılmalı nelere dikkat edilmeli.pixel tabanlı programdamı yapılmalı yoksa vektörel programlardamı yapılmalı hangisi tercih edilir? tercih sebebi nedir? usta grafikerler görüşlerini bildirirse bizi bilgilendirmiş olurlar.
  2. A

corelde yazıyı yol üzerine dikmek

merhaba bir sorum olacak corelde yazi karakterlerını yol uzerıne nasıl dikiyoruz ?
  3. A

Brush kullanamıyorum sorun veriyo

selam fotoşopta sectıgım fırcayı kullanamıyorum hata veriyor bu neden olabılır acaba? dökümanı açıp fırçaları dokundurmak istıyorum ama boş cıkıyor fırca darbelerim
  4. A

photoshopta gif yapımı.

photoshopta gif resimli hareket nasıl yapılıyor yardımcı olabılırmısınız şımdıden tşk ederim
  5. A

renk seçimleri

merhaba ilk sorumu sormak istiyorum, fotoşopta yeni sayılırım:) sorumlarım sizi bunaltabilir:) neyse ben bi resim üzerinde çalışıp istemediğim renkleri yok etmek istiyorum. magic wand tool ile çok az bi kısmını secebiliyorum. bunun başka bi yolu yokmu?
  6. A

selammm

selam olsun grafikerler ailesine benide aranıza kabul edermisiniz:) şimdiden söliyim çok soru sorarım ona göre karar verin:)
Yukarı Alt