Arama sonuçları

1. accurate

arkadaslar ılusratorde 0-2yas grupları ıcın bebek modeller nasıl yapılır??

arkadaslar 0-2 yas grupları ıcın cızım yapmayı ıstıyorum kagıtta cızdıgımde cok fazla zamanımı alıyor bu yuzden ıllusratorde ınternetten ındırdıgım desenlerı toparlamak ıstıyorum ama nasıl yapacagımı bılmıyorum yardımcı olabılırmısınız??
  2. accurate

accurate4 yapılan pike,perde desenleri

3. accurate

eos 2 yardım

arkadaslar bana cok acıl eos ıkıde hangı tusla desende duzenleme yapılıyor hangı ıkonu tıklayınca duzenleme aktıf hala gelıyor organzede kullanılan sargı sıklıgı cın ıgnesı sıklıgı pullara genelde verılen ölcu nedır? 1 rengı dıger renge baglamak ıstedıgımızde neler...
  4. accurate

photoshop kısayol tusları

arkadaslar bana cok acıl photoshop cs3 un kısayol tuslarının dokumanı lazım ılgılendıgınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
  5. accurate

Nakıs Desenlerı

ARKADASLAR
  6. accurate

Accurate 4 Arsıv

Arkadaslar Cok Acıl Accurate4 Programının Sadece Arsıv Programı Lazım Yardımlarınız ıcın Sımdıden Tesekkur Ederım
  7. accurate

Adobe Cs2

Merhaba Arkadaslar Bırsey Sormak ısteyorum Ben ıkı Resmı Arkalı Onlu Koymak ıstıyorum Arkadakı Resım Ondekının Arkasından Goruncek Ben Daha Yenı Photoshop Ogrenmeye Basladıgım ıcın Bazı Konularda Zorlanıyorum ıkı Arkadasımın Resmını Cok Acıl Arkalı Onlu Duzenlemem...
  8. accurate

iş arıyorum

accurate 4 programında 4 yıldır desınatorluk yapıyorum bursada ıkamet etmekteyım iş arıyorum
  9. accurate

nakıslı havlu desenlerı

arkadaslar sızlerle paylasmak ıstedıgım 3 adet nakıs desenlı havlu modellerı
  10. accurate

Nakıs Desenlerı

1)ARKADASLAR SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIGIM BIR KAC TANE NAKISLI DESEN ILK DESEN DE SUSLEME OLARAK PUL VE BONCUK KULLANILMISTIR.KEDILI OLAN DESENDE ISE DESENE ZENGINLIK KATMASI ACISINDAN KEDININ SURATINDA AGIZ KISMINA APLIKE DESIGIMIZ TEKNIK UYGULANMISTIR.APLIKE NEDIR DERSENIN YAKINDAN...
  11. accurate

Adobe Photoshop

Arkadaslar Adobe Photoshopun Turkce Versıyonu Yokmu?
  12. accurate

Accurate 4de Yapılan ıkı Farklı Desen

BORNOZ SAPKASINA İŞLENMIS NAKISLI DESENBEBEKLER İCİN YAPILMIS BIR CALISMA MAMA ÖNLUGUNE İŞLENMIS OLAN NAKIS İŞLEMELI KURBAG:)
  13. accurate

dokuma ve jakarlı örgulendırme hakkında bılgı edınmek ıstıyorum

merhaba arkadaslar dokuma ve örgulendırme hakkında bılgısı olan varmı?Varsa bılgılerımızı paylasa bılırmıyız ıyı calısmalar
  14. accurate

nakıs desenlerı

15. accurate

yapmıs oldugum calısmaları buraya nasıll kayıt edebılırım?

yapmıs oldugum calısmalardan bır kacını sızlere gostermeyı ıstıyorum ama yapamıyorum nasıl gostere bılırım ?
  16. accurate

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

Merhaba Arkadaslar Hangı Sıtelerden Hem Geometrık Hem Sımetrık Hemde Figur Olarak Hangı Sıtelerden Desen Arastırabılırız Vermıs Oldugunuz Bılgılerden Dolayı Tesekkur Ederım ıyı Calısmalar
  17. accurate

dokuma makınaları hakkında bılgı alabılırmıyım ?

merhaba arkadaslar almurlu dokuma programları hakkında bılgısı olan varmı? Bilgi almak ıstedıgım programların ısımlerı(sımetrı ve most) sımdıden tesekkurler hoscakalın
  18. accurate

accurate?

merhaba arkadaslar accurate 4 hakkında bır soru sormak ıstıyorum accurate 4 nakıs programında yapılan desenlerımızı ınternet yoluyla gonderım yapabılıyormuyuz?
Yukarı Alt