Arama sonuçları

1. W

photoshop "DEKUPE" yapmak ( resimli anlatim )

nhormal bir objede dekube yapmak kolay ama insası objede nasıl yapılacak kolay bi şekilde biri bunu anlatsın
  2. W

Reklam Ajansımıza Grafiker Arkadaşlar (İST/AND. YAKASI)

Mrb ben Cemalettin Temel web tasarım ve grafik tasarım eğitimini aldım.Şimdi ileri seviye eğitim almaya başladım ama aynı zamanda piyasaya da adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz değerli iş verenlerle çalışmak isterim. Adobe photoshop cs5 (orta ) Corel Draw x4 (orta) Macro media freehand...
  3. W

Stajerlik yapıp ve daha sonra uzun süreli olarak kalabileceğim bir yer arıyorum

Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM ADOBEPHOTOSHOPCS5 CORELDRAWX4 MACROMEDİA freehand QUARKXPRESS KULANIYORUM
  4. W

İzmirde yetiştirilmek üzere yada stajyer grafiker aranıyor

Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM ADOBEPHOTOSHOPCS5 CORELDRAWX4 MACROMEDİA freehand QUARKXPRESS KULANIYORUM
  5. W

ACİL Yardımcı Grafiker

6. W

Yetiştirilmek Üzere Tasarımcı Adayları Arıyoruz (İSTANBUL / M.KÖY)

7. W

Yardımcı grafiker

8. W

Acil Grafiker Aranıyor

Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM ADOBEPHOTOSHOPCS5 CORELDRAWX4 MACROMEDİA FREEHAND QUARKXPRESS KULANIYORUM
  9. W

Çok acil web sitesi arayüzü tasarlayacak yardımcı grafiker veya stajyer aranmaktadır.

Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM ADOBE POHOTOSHOP CS5 KULANIYORUM CORALDRAWX4 MACROMEDİA FREEHAND QUARXPRES KULANIYORUM
  10. W

Reklam Ajansımıza Grafiker Arkadaşlar (İST/AND. YAKASI)

Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM
  11. W

Ders 57: Photoshop CS5′te Content-Aware Fill Özelliğinin Kullanılması VIDEO DERS

hocam haklı bende katılıyorum emeğe saygı her daim
  12. W

corelde bir buton yapmak kaç dakkanızı alır ki? (görsel ders 3)

hacam her sayfada senden bişeyler kapıyorum haberin olsun
  13. W

Corel Draw x3 te Analog Saat Yapımı

hocam eline sağlık
  14. W

cam süsüleme örnekleri- istek

babacım cam süsleme diyorsun camı bizmi yapalım yoksa olan cama süslem mi istiyorsun tam olarak ne aradığını belirtirmisin
  15. W

desen programı

deesenle alakalı olarak ister corel ister photosop her 2 sinde de yapabilirsiniz ama programları kulanmayı bilmek gerekiyor
  16. W

Yaptığım banner Çalışmam

çok zor bgişey değil her layer de gusian bulur vermen yeterli ben öğrenci olduğım halde o kadada ilgimi çekmedi
  17. W

Uyuşturucu kullanmış ve dayak yemiş efekti, Resimli anlatım

babacım çok acımasız sın ya
Yukarı Alt