İzmirde yetiştirilmek üzere yada stajyer grafiker aranıyor

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Firma ismi: Doğamedya / Avtutkusu ve Balık Dergileri

Çalışma şartları: Stajyer / yardımcı / yetiştirilmek üzere

Özellikleri: Video, web, baskı/tasarım alanlardan en az birine meraklı, heyecanlı, kendine güvenen, gözlem yapmayı bilen, tasarıma ilgisi olan az da olsa yazılım/baskı bilgisi olan yani "0" olmayan genç bir arkadaş aranıyor.
Kendisine iş öğretebilceğimiz, binlerce liralık uyduruk grafik kurslarından alamayacağı bilgiyi kendisine vereceğimiz. Ama kendisinden de çok şey bekleyebileceğimiz bu işlere meraklı bir stajyer yada yardımcı grafiker arıyoruz.

İşin mahiyeti: Yardımcı mahiyetinde genel arşivleme, dekupe yapacak. Dosyaları hazırlayacak ve kendine verdiğimiz küçük işleri yapabilecek. Arada ofis işleri de yapabilecek bir arkadaş.

İletişim bilgileriniz: avtutkusu@gmail.com

worldly

Üye
Tepki
0
Mrb adım cemal 05319575558 bu numaram cemal_huner@windowslive.com buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim.VE SİGARA KULANMIYORUM ADOBEPHOTOSHOPCS5 CORELDRAWX4 MACROMEDİA freehand QUARKXPRESS KULANIYORUM

K1960K

Üye
Tepki
0
Merhaba ben rıdvan özbilen AÖF nde okuyorum 2013 e kadar tecilliyim izmirde yardımcı / yetiştirilmek üzere bir yer arıyorum grafik tasarımına merakım var teşekkür ederim

Tepki
0
bu nasıl bir şey arkadaş anlamadım ben bunu birisi açıklasın lütfen..

bu nasıl bir işletme ki profesyoneller tarafından yapılmasının gerekliliğine inandığım bir işi balıkçılık dergisiyle verebilme yetisine sahip olsun... hangi birini anlatayım, hangisinin karşısına geçip avazım çıktığı kadar bağırayım bilemedim.. ne veya kim yetiştirebileceğini sanıyorsun sen arkadaşım? sabah sekizde koltuğa oturtup akşam altıya yediye belki de sekize kadar dekupajla uğraştırıp ne verebilirsin bu adama? kendisine verilen küçük işleri yapabilecek arada ofis işi yapabilecek nedir? uşak mı alıyorsun iki kuruş verip sekreter, çaycı, getir-götürcü maliyetinden mi kısıyorsun? nesin sen kimsin?!!!!

mesajınızla ilgileniyorum bilgilerimi mesaj olarak attım ilgilenirseniz sevinirim diyenler, bu dergicimsiden medet umanlara da hiçbir şey demiyorum, diyemiyorum.. tek söyleyeceğim yazıklar olsun.... hiçbir şey vermeyecek bu adamlar size.. sömürecekler sizi.. kanınızı emecekler.. gençliğinizi, zamanınızı, beyninizi sindirecekler....

https://www.grafikerler.org/grafikerlerin-yasadiklari-sorunlar/6301-grafiker-veya-reklam-ajansi-nicin-emir-eri-olmaktadir.html

alın katılın ankete...

saygılar...

dilarab

Üye
Tepki
0
ofisteki ufak tefek işleri anlayamadım bilgilendirirseniz sevinirim

Ben photoshop konusunda bilgili ve deneyimliyim üniversitenin yurtdışına bağlı kuluplerinin ve bahar şenliklerinin afişlerini tasarladım. Bilg. Tekn. ve Prog. mezunuyum. Ayrıca okulun web tasarım programlanması ve görsel olarak tasarımınıda üstlendim. Üçyolda oturuyorum.

Beni bilgilendirir ve bu konuda uygun görürseniz tel no : 0554 327 48 08

Yukarı Alt