Arama sonuçları

1. Enis Geçgen

Konu : Grafik Tasarım için bilgisayar özellikleri

@Fatih Coşkun Teşekkürler Fatih ßey, Ama anakartım 800 mhz ram ile çalışmıyor ayrıca 2+2 kit bulamadığımdan dolayı 4 adet 1 lik aldım mecburen. Şu anda güzel birde agp ekran kartı arıyorum bakalım ne olacak :)
  2. Enis Geçgen

@Bahattin Dulkadir Şu anda PS3 kullanıyorum 4 e geçiş yapacaktım fakat PS3 de kasarken biraz daha masraf yapıp geçeceğim herhalde :)
  3. Enis Geçgen

@Erkin KARATAŞ evet p4 3.4 ghz :) 4 gb ram destekleniyor ve ekran kartımda 128 bit. ekran kartım harici onboard değil.teşekkürler :)
  4. Enis Geçgen

@Abdullah Şahin teşekkürler Abdullah Bey,fakat ben dediklerinizi uyguladım zaten :) Anakartım destekliyor 4 gb ve ramler malesef 2+2 bulunamadğı için 4 adet 1 gb 400 mhz eklenmiştir. Ekran kartım 256 mb 128 bittir. Ayrıca 500 gb ayırmamın sebebide günde 15-20 Arası kaset kayıt ve ortalama...
  5. Enis Geçgen

Tabi size ben rapor olarak buraya yazayım Fatih ßey. Anakart: CPU Türü Intel Pentium 4 550, 3400 MHz (17 x 200) Anakart Adı Intel Glen Ridge D915PGN (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio...
  6. Enis Geçgen

Merhaba arkadaşlar, Benim bir sorunum var ve konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum. Ben kendi bilgisayarımda grafik işleri ile uğraşırken baya yoruluyorum ve zaman kaybediyordum bilgisayarımdan dolayı :) Eskiden bilgisayarımın özellikleri P4 3.4 CPU 1 GB Ram 256 MB ekran kartı ve 160 GB HDD...
  7. Enis Geçgen

Acil web 2.0 ingiliz bayrakları lazım

@^^__SpeedY__^^ İstediğiniz ülke bayrakları aşağıdaki linktedir. http://rapidshare.com/files/110174186/DunyaBayraklariIkonPaketi.rar
  8. Enis Geçgen

Araç Giydime Ve Proğramı

@ergan Mail gönderilmiştir.
  9. Enis Geçgen

brush collection arşivlik

paylaştığınız için teşekkürler gerçekten güzel çalışma :) emeğinize sağlık.
  10. Enis Geçgen

saklanmış sesler(ps çizimi)

Elinize sağlık Aslı Hanım gerçekten çok güzel bir çalışma :)
  11. Enis Geçgen

Araç Giydime Ve Proğramı

Vektörel Araç çizimleri 1455 adet cdr formatında Her marka ve model içerisinde mevcuttur :) http://rapidshare.com/files/50334813/my_CDR_Car.rar Mehmet NAS adlı arkadaşımıza böyle bir paylaşım yaptığı için teşekkür ederim. ALINTI.
  12. Enis Geçgen

çok büyük dosyaların kaydedilmesi

Diğer dosya uzantısı ise Photoshop Raw uzantısı :)
  13. Enis Geçgen

Photoshop'ta büyük ebat işleri küçülterek çalışma

Bilgi için teşekkürler 100x70 cm bir ebat için yeterli fakat benim sorunum daha kötü :) Geçenlerde Emniyet müdürlüğüne bir tabela hazırlamam gerekti ve boyut 19,40 Metre x 4,32 Metreydi :) Bilgisayarımın C sürücüsünde 20,D sürücüsünde 14 , E Sürücüsünde ise 13 Gb boş alanım vardı. Fakat bir...
  14. Enis Geçgen

Dönen Işık Efekti

Gerçekten güzel çalışma ellerinize sağlık Yusuf ßey.
  15. Enis Geçgen

Konu Resmi : Atatürk

Merhaba arkadaşlar, Elinde aşağıda göstermiş olduğum resimdeki Ata'mızın saydam olmayan resmi var ise bana ulaştırabilirseniz sevinirim.
  16. Enis Geçgen

İstek : Atatürk'ün manevi kızı Nebile ile olan düğündeki dans fotosu

ilginizden dolayı teşekkür ederim fakat 2 metrekare olarak düşünüldü daha sonradan ve boyutta değişiklik oluştu.
  17. Enis Geçgen

İstek : Atatürk'ün manevi kızı Nebile ile olan düğündeki dans fotosu

Merhaba arkadaşlar, Başlıktada belirttiğim gibi bana Atamızın manevi kızı olan Nebilenin düğünündeki dans ederken ki fotoğrafı lazım çözünürlüğü 75x100 ebatında dağılmıcak ve net şekilde olursa çok iyi olur :) Herkese Teşekkür ederim.
  18. Enis Geçgen

Yüksek Çözünürlükte Polis Resimleri (İstek)

Merhaba arkadaşlar, Emniyet müdürlüğünde kullanılmak üzere bana yüksek çözünürlükte polis resimleri lazım :) Örnek olarak söyleyecek olursam polis haftasında vs çekilmiş sıra halinde olan polis resimleri tercihimdir. Elinde olupta paylaşmak isteyen arkadaşımız varsa çok sevinirim. Teşekkürler.
  19. Enis Geçgen

BENZER ya da KOPYA TASARIMLAR

@farukcagla Zaten dediğim gibi daha yolun en başındayım ve eğitimi almak istiyorum fakat şu anda durum buna elverişli değil. Sonucundada ben kendime grafiker demiyorum :) çünkü grafiker dediğin hayal gücüne herşeyi katarak program aracılığı ile onu ekrana/ kağıda da dökmesini bilendir...
Yukarı Alt