Arama sonuçları

1. M

Accurate 4 te resim işleme

yardımlarınza çok teşekkür ederim. resimleri nakış deni haline nasıl çevirebiliriz acaba? bir başka programmi kullanılıyor yoksa resmi taratıp üzerini işaretleyerekmi yapılıyor. bildiğiniz birşey varsa paylaşabilirmiz.
  2. M

Accurate 4 te resim işleme

Bilgisayarda kayıtlı veya taranmış resimi Accurate 4 te nakış deseni haline nasıl dönüştürebilirim yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.
  3. M

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

Sayın moody ilginize teşekkür ederim bende çok araştırdım bulumadım fakat birbaşka yerden alınan DST dosyasını okutmayı başardım sonunda. okunan desenini katologa eklediğimde program kendisi otomatik olarak NAT uzantılı yaptığını farkettim. sizleri boşuna uğraştırdığım için özür dilerim...
  4. M

Sayın GreenEyes çok teşekkür ederim. aslında ben nakış programlarını ilk defa bu hafta sonu gördüm. Accurate 4 programda nakış desenleri hazırlanmış bunları diskete yazdırdım fakat ana makinadaki (nakış makinelerinin bağlı olduğu bilgisayarda) programda okutamadım. sebebini anlayamadım. ancak bu...
  5. M

merhaba accurat 4 te hazırlanan bir nakış desenini NAK uzantılı olarak nasıl disket yapabilirim yada NAK uzantılı olarak işleyen bir program bilen varmı yardım edebilirseniz çok sevinirim
Yukarı Alt