Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

mistan

Üye
Tepki
0
Sayın GreenEyes çok teşekkür ederim. aslında ben nakış programlarını ilk defa bu hafta sonu gördüm. Accurate 4 programda nakış desenleri hazırlanmış bunları diskete yazdırdım fakat ana makinadaki (nakış makinelerinin bağlı olduğu bilgisayarda) programda okutamadım. sebebini anlayamadım. ancak bu makinenin okuduğu dosyaların uzantıları NAK olarak yapılmış. NAK uzantısını hangi programın yaptığını bir türlü bulamadım. ilglendiğiniz için çok teşekkür edrim

moody

Üye
Tepki
1
Mistan arkadaşım hangi program açıyor diye aramaktan başım döndü :) Desenleri makineye gönderdiğin programın adını yazabilirmisin acaba bir de o yönden inceleyelim

mistan

Üye
Tepki
0
Sayın moody ilginize teşekkür ederim bende çok araştırdım bulumadım fakat birbaşka yerden alınan DST dosyasını okutmayı başardım sonunda. okunan desenini katologa eklediğimde program kendisi otomatik olarak NAT uzantılı yaptığını farkettim. sizleri boşuna uğraştırdığım için özür dilerim. ilginize tekrar teşekkür ederim iyi çalışmalar

torukojin

Üye
Tepki
0
Merhaba...

Accurate e ait kendi desen arşivi var. ben bu arşive desen eklemek istiyorum. Yalnız desen sayısı oldukça fazla ve tek tek eklemek yerine hepsini veya kısım kısım ekleme yolları var mı? (desen sayısı 8 bin kadar olduğundan) baya bi zamanımı alacaktır.

Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

pussaht

Üye
Tepki
0
accurate4 programı ile sorun yasıyorum. internet sitesinden demosunu indirdim. şimdi benden bi kod istiyor.. bu kod olayını nasıl aşabilirim???

Tepki
0
Eos V2 ile ilgili 1 sorunum var (f) ye basıp duz 20 cm lik yazımızı yazdıktan sonra buna hafıf eğim vermek istiyorum çember olarak değil duz yazacak ama sonlara doğru aşşağı doğru yada yukar doğru sapacak gerekirse 90 derece olabilir ama direk olarak değil kavistli natural olarak ama fontun boyutları ve gorunusu bozulmadan Eos V2. bilmediğim hiç bir şey yok sanıyorudum

volkansulu

Üye
Tepki
0
şu foruma eos 3 ü upload edecek bi delikanlı yokmu aranızda yani bu kadarmı acizsiniz ama söz ben bulup burada paylaşacağım eğer beni birazcık karakterli olup banlamazsanız korkmayın paylaşmak sizi küçültmez aksine çok büyük adam yapar nice bilgileri paylaşmak dileği ile saygılar...

Tepki
100
@volkansulu

forum kurallarını okumadan atılan ilk mesajda bunun olmasını normal karşılamamak gerek sanırım.
lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@volkansulu

Bizler eğer forum kurallarına uymazsak,saygısızlık yapmış oluruz... Bu forumun belli kuralları vardır ve bu jkurallar içerisinde "forum içerisinde free programlar paylaşmak yasaktır.! " kuralı varsa, bizde buna uymakla yükümlüyüz...Forum kurallarına dikkat edelim ve UYALIM...!

Yukarı Alt