Arama sonuçları

1. Deniz Seven

CSS Text Shadow ve Hover efekti dersi

CSS Text Shadow ve Hover efekti dersi, umarım işinize yarar arkadaşlar. Demo Önizleme - Resme Tıklayın Ders adresi http://bestpstutorials-tr.blogspot.com/2009/12/css-text-shadow-and-hover-effect.html
  2. Deniz Seven

Photoshopta Gerçekçi iPhone Yapımı

Arkadaşlar bu dersinde tüm resimlerini ekleyemedim böyle ders eklemek yasaksa silinebilir. İçerik silinmiştir.
  3. Deniz Seven

Mükemmel Defter Yapımı

@Hatice Ceylan Bencede çok iyi olmuş tebrikler :)
  4. Deniz Seven

Photoshopta Profesyonel Web Sitesi Yapımı (Mükemmel)

Dersi buraya ekleyemedim blogspot kodları farklı çünkü ama dersin önizlemesi aşağıda çalışmak isteyen bloğuna bakabilir, Not: Adres blog olduğu için eklemekte sakınca yoktur umarım birileri sizin sayenizde faydalansın istedim. http://bestpstutorials-tr.blogspot.com
  5. Deniz Seven

Mükemmel Defter Yapımı

@Mesut Demirci Bittiğinde sonucu paylaşırsan sevinirim bende merak ediyorum :)
  6. Deniz Seven

Mükemmel Defter Yapımı

@Buse Türüdü Rica ederim karşıma güzel birşey çıktığı zaman paylaşmak istiyorum öğrenmek isteyenlere faydası olsun adına, bende faydalanıyorum çünkü :)
  7. Deniz Seven

Mükemmel Defter Yapımı

Önizleme Öncelikle 700x700 px, 300 Resolution boyutlarında yeni bir döküman açalılm ve rengini #4b3b2b yapalım, daha sonra Filter/Noise/Add Noise ekleyelim ve değerleri aşağıdaki gibi girelim, BG aşağıdaki gibi olmalıdır, Daha sonra yeni bir layer oluşturalım, rengini #815032...
  8. Deniz Seven

Dark Metal Logo Yapımı

Ön izleme Benim her zaman kullandığım "700x400 pixel, 300 Resulotion", özelliklerinde yeni bir belge açalım ve içini "#1e1e1e" rengi ile dolduralım, daha sonra "Filter\Noise\Add Noise" efektini ekleyelim ve aşağıdaki ayarları verelim, Şimdi "Filter\Render\Lighting Effects" uygulayalım ve...
  9. Deniz Seven

Photoshop Dersi : Yazıyı Yuvarlama

Kısa ve bir okadar yararlı bir ders teşekkürler.
  10. Deniz Seven

Best Logo Tutorial (Glass Yazı Efektli)

@Buse Türüdü Rica ederim umarım faydasını görürsünüz ama dersin sahibi ben değilim diğer eklediğim derste sormuşlar bende artık söylemek durumunda hissettim kendimi :)
  11. Deniz Seven

3D Mekan ve 3D Dünya Yapımı

@Emine Şahin Malesef bana ait değil bu dersi hazırlayan bir bayan, ders ilgimi çektiği için ekledim alıntı yazmadım çünkü resimlerde kaynak adres verilmiş zaten ama kaynak belirttim şu an bu soru cevaplansın adına, arada fırsat buldukça eklemeye devam ederim sakıncası yoksa tabi :)
  12. Deniz Seven

Şimdide haritamızın bulunduğu layerime vereceğimiz ayara geldi sıra ayarlar aşağıdaki gibidir, Şimdi yazımızı yazalım, ben Arial fontunu kullandım ve rengi beyaz olarak ayarladıktan sonra 7,5 pt boyutlarında PHOTOSHOP yazdım, daha sonra "Ctrl+T" ile boyutlarını tam...
  13. Deniz Seven

Önizleme - Dersin PSD dosyasını sayfanın altından indirebilirsiniz. Öncelikle grid pattern'imizi oluşturalım bunun için 60x60 px boyutlarında transparan bir belge açalım ve "M" tuşuna basarak "Rectanqular Marquee Tool" aracını seçerek aşağıdaki resimdeki gibi bir alanı seçili hale...
  14. Deniz Seven

Best Logo Tutorial (Glass Yazı Efektli)

Önizleme, dersin PSD dosyasını sayfanın altından indirebilirsiniz. Adım1: 700x300 px, 300 Resulotion, Arka Planı siyah olan yeni bir belge açalım ve hemen "Gradient Overlay" efekti ile devam edelim, Gradient Overlay Gradient Editor Adım 2: Şimdi yeni bir layer oluşturalım ve...
  15. Deniz Seven

Photoshopta pattern yükleme sorunu

@aDoBe Teşekkürler güzel bilgi.
Yukarı Alt