Arama sonuçları

1. B

Staj

İlan Güncel. https://ismailburaksonmez.wordpress.com/ çalışmalara bakabilirsiniz.
  2. B

Staj

İlan Günceldir.
  3. B

Staj

İlan Günceldir.
  4. B

Staj

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir ajans arıyorum. Ücret talebim yok. (Anadolu yakasında yaşıyorum.) Programlar; Ilustrator, Photoshop, Indesign, 3ds max(başlangıç), Flash(başlangıç) İletişim: ismailburaksonmez@gmail.com
  5. B

Yetiştirilmek Üzere Acil Eleman Arıyoruz

İstanbul İstiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu yakınlarında bulunan şirketimize; Orta düzey Photoshop, word bilen eleman alınacaktır. Geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. İş tanımı: Basılı ya da bağımsız yazarların yazdığı kitapları e-kitap olarak dönüştürüp satışını yapmaktayız...
  6. B

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman Arıyoruz

E-Kitap Platformunda Yetiştirilecek Eleman E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi...
  7. B

E-Kitap Yapımı İçin Yetiştirilecek Eleman

Aradığımız kişileri bulduk. İlginize teşekkür ederiz.
  8. B

Uygun kişiyi henüz bulamadık ilgilenen bayanlar cvlerini yollayabilirler.
  9. B

Bır kışı daha alacağız. Bayan eleman aranıyor.
  10. B

İlan güncel.
  11. B

İlan güncel.
  12. B

Çok acil 2 kişi daha alınacaktır.
  13. B

@garipbiri Arkadaşım beğenmiyor isen ilgilenmezsin. Teklifi sana yapmıyorum ki. :) Aradığımız kriterler çok yüksek şekilde olsaydı sana hak verirdim bende.
  14. B

E-kitap platformunda yetiştirilecek, bayan grafikerler arıyoruz. Bilmesi gerekenler: Photoshop, Word, bilmesi yeterli. İş ile ilgili geriye kalan herşeyi biz öğreteceğiz. Yerimiz 4.leventtedir. İletişim: 0535 896 83 29 Cvnizi ismailburaksonmez@gmail.com adresine gönderin...
  15. B

Sunum Ödevi Antetli Logo ve Kartvizit Çalışmam

Logoyu daha sade, alt metni olucak şekilde yapmak tabi ki zor. Ancak hem sade hem alt metni kuvvetli, o şirkete uygun logo yapmalısın. Sade olduğu zaman logoyu küçülttüğünde özelliğini kaybetmiyecektir. Kolay gelsin.
  16. B

Kişisel Flash Sitem

@DarkNight Arkaplan olarak masa örtüsü kullanmayı düşünüyorum. Tüm bu objeler bir masada dursa kimse ayıplamaz sanırım. O yüzden sade bir masa örtüsü çizip yerleştiricem en kısa sürede. Yorum için teşekkür ederim.
  17. B

Kişisel Flash Sitem

@Hasan YILDIZ Hata demiyelim. Söylediğiniz aksesuarları decupe ederek koydum. Yazıyı ise Flashda yazı yazdırma diye aratırsanız maskeleme yöntemiyle var olduğunu görüceksiniz. Slayttan kastınız objeleri kaydırma ise bir kere sağa sola yukarıya aşağıya kaydırdım ve tüm butonlara aynı özelliği...
  18. B

Kişisel Flash Sitem

@Hasan YILDIZ Hazır bir tema derken hangi çizimleri kastettiniz?
  19. B

Kişisel Flash Sitem

Merhaba, Flash programında yaptığım kişisel site çalışmamı değerlendirmenizi rica ediyorum. Açılma süresinide yazarsanız memnun olurum. Arkaplana ihtiyaç var mı yok mu kararsızım hala. http://www.buraksonmez.org/
Yukarı Alt