Kişisel Flash Sitem

By Burak

Üye
Tepki
0
Merhaba, Flash programında yaptığım kişisel site çalışmamı değerlendirmenizi rica ediyorum. Açılma süresinide yazarsanız memnun olurum. Arkaplana ihtiyaç var mı yok mu kararsızım hala.

http://www.buraksonmez.org/

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Hazır bir tema. Bence daha yaratıcı şeyler düşünün ve sade bir tasarım yapın.

İyi Çalışmalar.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Şu kahve, gözlük, v.b aksesuarlar var ya hani. Bir yerde daha görmüştüm. Aynı slayt aynı kalem aynı kalem yazış efekti.

Hatam varsa düzeltin ?

By Burak

Üye
Tepki
0
@Hasan YILDIZ

Hata demiyelim. Söylediğiniz aksesuarları decupe ederek koydum. Yazıyı ise Flashda yazı yazdırma diye aratırsanız maskeleme yöntemiyle var olduğunu görüceksiniz. Slayttan kastınız objeleri kaydırma ise bir kere sağa sola yukarıya aşağıya kaydırdım ve tüm butonlara aynı özelliği verdim.

Sadeliğe gelince, bende sade tasarım severim. Ancak flash dersinin animasyon site ödevi olunca animasyon şart oluyor 'BA' notunu almak için.:) Yorum için teşekkür ederim.

S

Silinmiş üye 102535

Misafir
" flash dersinin animasyon site ödevi olunca animasyon şart oluyor "u konuyu açarken yazmış olsaydın değerlendirmeler ona göre olurdu diye düşünüyorum arkadaşım.. :)

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
sitenizin tasarımı güzel. arkaya birde textture kullanırsanız iyi olur. bu çalışma bana ilham verdi.

By Burak

Üye
Tepki
0
@DarkNight

Arkaplan olarak masa örtüsü kullanmayı düşünüyorum. Tüm bu objeler bir masada dursa kimse ayıplamaz sanırım. O yüzden sade bir masa örtüsü çizip yerleştiricem en kısa sürede. Yorum için teşekkür ederim.

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
@By Burak

masa örtüsü değilde bir ağaç textture kullanırsanız iyi olur diye düşünüyorum.

Yukarı Alt