Arama sonuçları

1. ozcan.ates

pixel çizimi vektör çizime dönüştürmek

psd den corele tek renk bir çalışması nasıl attığını öğrenebilir miyim acaba... bu da benim için önemlis
  2. ozcan.ates

Photoshop- Corelde çalışılmış emp. bayan deseni

Güzel desenler - emeğine sağlık ama 2 incisi daha hoş gibi
  3. ozcan.ates

desenler

çok güzeller emeğine sağlık
  4. ozcan.ates

elinde kız çocuk bady leri için desen olan ...

arkadaşlar çok sıkıştım. müşterim acil olarak benden tasarımlar bekliyor ve ben çok yoğunum ... yardımcı olursanız sevinirim.. resim olarak örnekler sunmanız bile yeterli
  5. ozcan.ates

2008 bayan yaz sezonu turkishman arsivinden

emegine sağlık arkadaşım güzel paylaşımlar
  6. ozcan.ates

bayan desenleri

7. ozcan.ates

benden de bir kaç örnek tasarım

8. ozcan.ates

Emprime Baski Farkli Desenler-2-

Çok hoş desenler burak emeğine sağlık acaba cdr leri yok mu : /
  9. ozcan.ates

Hazır Emprime psd - cdr dosyaları

@admin linkler çalışıyor ama ikinci part ı indirmeye gerek yok çünkü şifre yanlış yeniden upload edilirse sevinirim
  10. ozcan.ates

osmanlı tugrası

tahminimce bunların cdr dosyaları yoktur ben iyi kalitede resim olarak var özelimden bana ulaşırsana gönderebilirim ...
  11. ozcan.ates

admin e cevap yazmışsın ama bir sorunumuza yardım yok mu super turkish man
  12. ozcan.ates

sanırım bir sorun var ikini partinin şifresi yanlış - yanlış parola diyor ama birinci dosyada problem yok
  13. ozcan.ates

Emprime Soru - cevap

ben çizimlerimi corelde yapıyoorum psd den pek anlamam bu desende psd de yapılır ama gerçenten yardımcı olmak isterdim.. seni çok iyi anlıyorum
  14. ozcan.ates

bunlar çok güzelller sağolasın ama corelde kullanabilmem için psd işime yaramaz vectörel olarak gönderebilir misin
  15. ozcan.ates

kirli çocuklardık biz,sokakları alt üst eden,kirli çocuklardık biz hmde en kirlisindn

paylaşım için teşekkür ederim ama bunlar resim olarak inmedi sanki bir program dosyası gibiymiş gibi - mesela tıklayınca birlikte aç çıkıyor bilmem anlatabildimmi indiren varsa beni beni anlar
  16. ozcan.ates

Bayram tebrik kartı için sugar

bu konuyu önceden beri görümüştüm geçen karşılaşınca aklıma geldi gerçi iş işten geçmiş olacak ama yinede söyleyi corelin kendi clipartları arasında var artictic media tol fırçasında bulabilirsiniz :d
  17. ozcan.ates

Emprime

usta bana etek desenleri lazım yardımcı olursunuz mu acaaba
  18. ozcan.ates

yemek resimleri

evet katılıyorum çok güzel paylaşım
  19. ozcan.ates

PHP-Nuke Theme

mesela ne gibi kısıtlamalar
  20. ozcan.ates

PHP-Nuke Theme

bu templateler hakkında fazla bir bilgim yok ama ne işe yaradığını biliyorum - bir sorum olacak bunların kısıtlı olduğunu duydum istediğin herşeyi yapamıyorsun sanırım biraz bahseder misiniz - ayrıca telif hakları yok mudur bunların ?
Yukarı Alt