Arama sonuçları

1. cranberry83

corel draw kısayol tuşları nasıl?

corel draw kısayol tuşlarını nasıl değiştirebilirm? yardımcı olursanız bahtiyar olacağım:)
  2. cranberry83

iş arayanlara DİKKAT!

İş arayan arkadaşlara özellikle bayan arkadaşlara deneyimlerimden tavsiyede bulunmak isterim her ne kadar deneyimsiz olsanız dahi ya da profösyonel olsanız dahi her firmaya güvenmeyiniz. Karşılaştığım kötü tecrübeleri sıralayayım belki yardımcı olmuş olurum -en az 3 senedir faaliyet...
  3. cranberry83

Grafiker olabilmek ya da olamamak işte bütün mesele bu!

Yıllardır ucundan kıyısından grafikle ilgili iş yapabilmek için uğraşıyorum. Yanlızca yayınevinde çalışabildim ve dergi tasarımı yapabildim profösyonel olarak. Ancak tamamıyla grafik tasarımın bütün branşlarını icra edebileceğim kendimi geliştirebileceğim uzun süreli çalışabileceğim ve...
  4. cranberry83

sitesi yapım aşamasında olan ajanslar????

ya çok merak ediyorum takip ettiğim çoğu ajansın bir web sitesi yok veya yapım aşamasındadır ibaresi konulmuş nedir bu ortaklık anlamadım konuya açıklık getiren olursa sevinicem valla :allalla:
  5. cranberry83

iş arıyorum!!!!

Yetiştirilmek üzere grafiker olarak iş arıyorum photoshop,coreldraw,indesign programalrını iyi derecede biliyorum web; html,dreamweaver,swish programlarında ise bilgi sahibiyim. kendimi geliştirmek ve uzun süreli çalışabileceğim iş arıyorum. İlgilenenlere çalışmalarımı gönderebilirm. Ankarada...
Yukarı Alt