Arama sonuçları

1. Serkan Emir

HTML mail (e-bülten) hazırlamak ve göndermek?

Merhaba, DW ile site tasarımı yapmak istiyorum. Amatör olarak DW ile çalışıyorum. Kod odaklı değil, tasarım odaklı çalışıyorum. Sorun olduğunda nette araştırma yaparak kod kısmına müdahale etmeye çalışıyorum. Web Tasarım Konusunda yeniyim. Sistemin nasıl işlediğini kısmen biliyorum. Takıldığım...
  2. Serkan Emir

CTRL + renk..

Herhangi bir şeklimiz renklendirdik diyelim, ancak tam istediğimiz renk oluşmadı. objemiz seçiliyken ctrl ye basılı bir şekilde örneğin beyaz rengi tıklarsak objemizin sahip olduğu renge bir kat beyaz atmış oluyor. beyaz yerine kırmızıyı tıkladığımızda da bir kat kırmızı atmış oluyor..
  3. Serkan Emir

gölge efktini kopyalama ikonu

Bu özellik interactive blend, contour, distortion, drop shadow, envelope, extrude, transparency tool larda uygulanabilir. Effects > copy effect> ...... seçeneği de bu eylemin uzun yoludur.. Dersteki ufak yazım yanlışlarını hoş görmenizi diliyorum..
  4. Serkan Emir

2 click...

toolbox taki rectangle tool u çift tıkladığımızda, sayfa ölçümüz ne olursa olsun onun boyutunda kare, dikdörtgen çizimi otomatik olarak uygulamaya hazır hale geliyor.Zamandan tasarruf...
  5. Serkan Emir

şekillerin dönme açılarındaki fark

konunun başlığını tam uygun olarak bulamadım. heralde paylaştığım saatten ötürü olsa gerek :D umarım faydalı bir bilgi olur.
  6. Serkan Emir

CTRL + R işlevi

ctrl + r işlevi bir önceki yaptığımız işlemin aynısını yapar. Ve bir çok eylem için geçerlidir. Örneğin 5 adet 100 x 100 kare çizdik. ancak 50x50 olması gerekliydi. tek tek ölçü vermek yerine (şayet clone seçeneğini kullanmadıysak) yerine bir tanesine 50x50 ölçüsünü girip değiştirdikten...
  7. Serkan Emir

Şekilleri kıvırmak ve renklendirmek

İlk paylaşımım olduğu için kusurum veya eksiğim var ise af ola. herkese paylaşım dolu çalışmalar dilerim.
  8. Serkan Emir

Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo

herkese selamlar. Balıkesir Genç Liderler Topluluğu'na logo tasarımı yapmak istiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? corel ve photoshop programları mevcut. logo konusunda pek yetenekli olmadığım için yardımlarınıza başvurmak istedim.
Yukarı Alt