Arama sonuçları

1. B

Bir Yaşlı Grafikerden ANILAR

Anılar ve tartışmada şuan'a kadar okuduğum kadarıyla; Faruk Bey elbette bizler için bir USTA... Faruk bey'in bizlere oranla çok daha fazla mesleki tecrübesi mevcut... Faruk bey (bizler gibi) Mesleki anlamda örselenmiş... Faruk bey'in biraz övgüye ihtiyacı var... Teşekkürler Ağabey hayat...
  2. B

KompLe kurumsaL KimLiK Paketi 4 Adet

Buse hanım teşekkürler...
  3. B

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

düşünce gücünü görsellikle birleştirip ekran ve kağıda döken kişidir grafiker
  4. B

Herkese Merhaba...

@Busse şikaat edin cümlesine takılşmışsanız bu söyleniş şekli cümlenin halk arasında bende halk olduğum için biliyorum
  5. B

Herkese Merhaba...

@cranky hoşgeldiniz aramıza.... bence siz elinizi kirletmeyin Adminimize şikaat edin o döver kaka hocayı :D:D:D
  6. B

Bu bir grafikerler hikayesidir

puslu bir gecede >>ayışığı<<nda patika yoldan korkak adımlarla ilerledi usul ve ürkek adımlarla
  7. B

Lcd mi yoksa Flat Monitör Mü?

crt tabiiki lcd yanıltıyor
  8. B

En Çok Kullandığınız Programlar

coreldraw photoshop idealim 3ds max
  9. B

güzel forumdan alınmış materyallerle

forumdan aldığım vektörel materlyallerle yaptığım bir club ilanı
  10. B

Hamam ( buyrun bi kese atayım :))

@Designer_S yok ark ve ön olarak düşün biri arka biri ön kırım yok
  11. B

yorumlarınız için minnet... cnm arkadaşım yorumunuza katılıyorum ama sizinde taktir edeceğiniz gibi logo renkleri hoş değil o yüzden uyum gütmedim ama bu da fikir tabiiki...
  12. B

Mesleğe nasil başladiniz ?

arkadaşlar mesleğe nasıl başladınız kimler yardım etti.. yada köstekledi... hedefleriniz idealleriniz nelerdir...?
  13. B

Yanlış anlama Anne...

anne kadar kutsal bir varlık varmıdır fani olan.... annelerimizi üzmeyelim..(11 yaşında kaybedince daha çok anlıyorsun değerini)
  14. B

SİGNATÜR [İmza Çalışmalarım]

@eminecik marka adı Türk olunca napsin güzel milletim kekleniyor... arkadaşlar çoluk çocuğunuz hariç herşey ya çin yada amerikan markasıdır
  15. B

teşekkür ederim zatan basılmamıştı :D:D müşteri ön ödeme yapmayınca basmam...
  16. B

yeni yarışma istiyoruzz

@suleymankoklu kişilik haklarım bendemi kalacak onudamı verecem :D:D:D:D:D
  17. B

Kim Nerde Çalışıyor...

güney grafik ALANYA
  18. B

Dünyanın en çok dinlenen parçasını tersten dinleyin..

Allahtan gündüz baktım :D:D:D
  19. B

Bu bir grafikerler hikayesidir

çünkü karyolanın yayı omuzuna batmıştı :D:D:D:D
Yukarı Alt