Herkese Merhaba...

cranky

Üye
Tepki
0
Kısaca kendimi tanıtıyım.Ev insanıyım (İşte olmadığım zamanlarda tabii) .Biraz asosyalim.İnsan içine çıkıcak yüzüm yok (Photoshop kazası)Vaktimin çoğunu bilgisayar başında geçiririm.Bilgisayarımda uğraştığım 2 iş var birisi AIO (ALL IN ONE) yapımı,diğeri Photoshop.Photoshopta yeniyim ve öğrenmeye istekliyim.Geç anlarım çok sorarım ama anlarsamda en iyisini yapmaya çalışırım.Tek eksiğim hayal gücü oda malumunuz yaşla orantılı çocukken mandaldan robot yapardım.Büyüdüm hazıra alıştım.İstenenler kolay elde edilince aşkta bitiyor hayal gücü de.

Sözün özü ; sitenizin (şu an için böyle diyeyim yeniyim ya) üyesi olarak amacım okul hayatım boyunca resimden dersinden sıfır almış ve resim öğretmeninden dayak yemiş bir öğrenci olarak Photoshopu öğrenip beni döven öğretmenim karşısına geçip "Bakın Hocam hala düz çizgi bile çizemiyorum ama Photoshoptan gemi yaptım" diye bilmektir.

Hadi bakalım hayırlısı.Herkese kolay gelsin...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
:D:D:D aramıza hoşgeldiniz o zaman. Hem Bize hemde size kolay gelsin. Çok işimiz var... ;);)

grafigmz

Üye
Tepki
0
hoşgeldinn aramıza... çokk işin var ama öğrenınce hersey çok zevkli....;)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Hoşgeldiniz, biraz gayretle-biraz istekle-biraz hevesle-biraz da öğrenme çabası içine girmeyle ve derslere bakarsanız (üzerine kendi bilgilerinizi eklemeden hiçbişey olmaz) en güzl şekilde başlangıç yapabilirsiniz:) iyi forumlar

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@delphimaker

Lütfen daha anlaşılır,sade ve anlamlı cümleler kurunuz.. Türkçemizi Bozmayalım

Tepki
0
@Busse

şikaat edin cümlesine takılşmışsanız bu söyleniş şekli cümlenin halk arasında bende halk olduğum için biliyorum

Yukarı Alt