Arama sonuçları

1. Gökhan Nişan

Herkese Merhaba

Aramıza hoş geldin dostum bu webmaster nickini 4 5 forumda görmüştüm.iyi forumlar
  2. Gökhan Nişan

merhaba

Merhabalar Aramıza Hoş geldiniz . . .
  3. Gökhan Nişan

slm dostlarr

Merhaba Dostum aramıza hoş geldin burada forumda gezmişsin ama buradaki esas kural paylaşımdıır ( ;
  4. Gökhan Nişan

ilk logo çalışmam

Arkadaşım Bencede Biraz daha basit qibi olmamışmı sanırım yazı tipi kullanmışsın we 2 kareyi ovelleştirip içine harf eklemişsin ( : ben senin daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum..
  5. Gökhan Nişan

Merhaba Ark

organ hoşgeldin aramıza. sorularını buraya yazarsın biz sana hertürlü elimizden qeldiği kadar yardımcı oluruz.
  6. Gökhan Nişan

SeLam ve Merhaba ( :

Tabiki Yardımcı OLurum Neden oLmasın...Madem Buradayız Paylaşımcı DOstLuk içinde olmalıyız. + dediğin qibi akıl yaşta değil baştadır (: Bu Arada Adım Gökhan... Her türlü bilgi paylaşımına açığım..
  7. Gökhan Nişan

SeLam ve Merhaba ( :

Yeniyim (: Baya bilgim war derken şöyle diyim gördüğümü çizerim tasarlarım yani yaşım 18 ( : genc bi arkadaşınızım.. Benden Çok daha iyileri olduğuna eminim.. Soru soran herkese ne olursa olsun cevap tabiki weririm.. Not: Bilgi Paylaştıkça Artar...
  8. Gökhan Nişan

SeLam ve Merhaba ( :

Bende Bazılarınız gibi genc Grafiker Adayıyım.. Yaklaşık 4 yıldır Photoshop kullanıyorum we herqün qeliştiriyorum + Reklam ajansında grafikerLik Yapıyorum web tasarım bilgim war html , php , asp , flash ( İlistrasyon öğreniyorum ) Grafik programlarından ise ; Corel , Freehand , photoshop ...
Yukarı Alt