SeLam ve Merhaba ( :

Tepki
0
Bende Bazılarınız gibi genc Grafiker Adayıyım.. Yaklaşık 4 yıldır Photoshop kullanıyorum we herqün qeliştiriyorum + Reklam ajansında grafikerLik Yapıyorum web tasarım bilgim war html , php , asp , flash ( İlistrasyon öğreniyorum )

Grafik programlarından ise ; Corel , Freehand , photoshop , ilistasyon öğreniyorum. fireworks ws.. programlarıda biliyorum..

web konusundada söylediğim qibi web tasarım için kullanılan bütün programları biliyorum ( :

İstanbulda Yaşıyorum..Beni geliştirecek yeni şeyler paylaşacak herkese açığım ( :
( İsteklilerede Öğretebilirim )

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
öncelikle hoşgeldiniz... Öncelikle bayağı bir bilgin var sanırım...seni tebrik ediyorum... Bu arada üyelerimize karşı yardımcı olacağınız için teşekkürler:)forumumuzu gün içinde bir çok kişi inceliyor ve üyelerimizin soruları oluyor... bunun için ilgilenirseniz gerçekten çok mutlu oluruz:)

Tepki
0
Yeniyim :) Baya bilgim war derken şöyle diyim gördüğümü çizerim tasarlarım yani yaşım 18 ( : genc bi arkadaşınızım.. Benden Çok daha iyileri olduğuna eminim.. Soru soran herkese ne olursa olsun cevap tabiki weririm..

Not: Bilgi Paylaştıkça Artar...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bu arada sizlerden küçüklerde var:) mesela benn ama akıl yaşta deil baştadır,demişler... yardımcı olmanız bizi mutlu edecektir:)

Tepki
0
Tabiki Yardımcı OLurum Neden oLmasın...Madem Buradayız Paylaşımcı DOstLuk içinde olmalıyız. + dediğin qibi akıl yaşta değil baştadır :) Bu Arada Adım Gökhan...

Her türlü bilgi paylaşımına açığım..

Ndesign

Üye
Tepki
51
aramıza hoşgeldin sen bilginin paylaşılarak zenginleşeceğine inananlardansın bu yüzden tşk ediyorum iyi forumlar

Yukarı Alt