Arama sonuçları

1. cihat..

Comment by 'cihat..' in media 'Fotoğraf'

Teşekkür ederim saolun :)
  2. cihat..

Comment by 'cihat..' in media 'Fotoğraf'

harika düşünce
  3. cihat..

Kartvizit

yeni yaptığım çalışmalar bunlar
  4. Fotoğraf

Fotoğraf

Biile Joe Armstrong
  5. Fotoğraf

Fotoğraf

backupofkartvizit
  6. Fotoğraf

Fotoğraf

beyazabikarvizitdeneme
  7. cihat..

kişişel kartvizitler

siyah çok hoş durmuştu denemiştim aslında bütünlük açısında katılıyorum size ama beyaz daha farklı durdu gibi geldi bana :) yinede saolun yorumunuz için teşekkür ederim :) beğenmenize sevindim
  8. cihat..

kişişel kartvizitler

hmm ben hemen araştırmaya başlayım çok saolun gercekten:) bilgisayarda yüklü değil şu anda değişik fontlar o yüzden bilgisayar üzerindeki fontlardan yaptım ama şu anda iniyor değişik fontlar
  9. cihat..

kişişel kartvizitler

kartvizit konusunda kendimi yavaş yavaş gelistiriyorum şimdilik bilgisayar fontlarının yardımı ile yaptım başka değişik fontları nerden bulabilirim bilmiyorum sayın vberk ve İsmail Narin...
  10. cihat..

kişişel kartvizitler

ya bu kategoriyi görünce yanlış yere açtığımı düşündüm ve buraya açmayı düşündüm önceki açtığım konuyuda nasıl silicem bilmiyorum
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

birkartvizitdaha
  12. cihat..

kişişel kartvizitler

eleştiriler benim için önemlidir
  13. cihat..

kartvizitler

evet hep öyle yapıyorum sürekli inceliyor ve yapılmış tasarımları bide kendim yapıyorum farklı şekiilerde çok saolun önerileriniz için böyle daha iyi dediğiniz gibi :)
  14. cihat..

kartvizitler

yuvarlağı tamamen kaldırdım logo düşündüm ama olmadı
  15. cihat..

kartvizitler

Doğru söylüyorsunuz oraya bişeyler düşünmem gerek uğraşıyım biraz üstünde
  16. cihat..

kartvizitler

1. ve 2. sunumu logosuz yapmıştım ben :) yazı fontu kafama takılmıştı zaten en iyisi değiştireyim estetik olması açısından alımıştım yuvarlak içine ama oda değişicek demek ki
  17. cihat..

kartvizitler

3 tane yaptım ama baskıya nasıl hazır hale gelicek bilmiyorum yeniyim zaten bu işte öğreniyorum sadece yaptım hataları bulma size kaldı yorumlarınızı bekliyorum :)) bunlar önceden başkaları tarafından yapılmış çalışmalar ama ben kendi zevkime göre tasarladım yazı renkleri vs orjinal dir
  18. cihat..

tasarım nasıl baskıya hazırlanır yardım?

Baskı konusunda iyi değilim zaten grafikerliği yeni öğreniyorum yaptığım çalışamlarımın nasıl baskıya hazırlanacağı konusun hiç bi bilgim yok ben calışmayı yükleyim siz değerlendirme yapın o zaman daha net olucak evet doğru diyorsunuz..
  19. cihat..

Yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar...
  20. cihat..

Merhaba arkadaşlar bu 3 çalışmamı baskıya hazırmaış gibi tamamlamak istiyorum bu işi yeni öğreniyorum ve baskı yöntemlerini bilmiyorum bu çalışmaları baskıya hazırlamam için ne yapmam gerek yardımcı olursanız teşekkür ederim şimdiden saolun...baskaları tarafından yapılmış çalışmaları birde...
Yukarı Alt