Arama sonuçları

1. M

Konsept : "Havanı seveyim İstanbul"

Ben boş yere demiyorum EGİTİM ŞART ! diye....
  2. M

Konsept : "Havanı seveyim İstanbul"

Merhaba bu çalışmaları nereden esinlendiniz tebrikler başarılar...
  3. M

çöp ögütücü afiş çalişmasi

Teşekkürler yorumlar için....
  4. M

İLk logo tasarımım

İlk yorumu ben yapayim eger bir logo sizi temsil edecekse insanların dikkatini çekmeli şöyle anlatırsam daha ayrıntılı anlarsınız sanırım..... ONE MINUTE parfüm şişesine gelelim şişenin genel tasarımına baktıgımızda ALTIN KÜLÇE sinden ibaret ve bu şişeyi 100 tane parfümün arasına koy BEN...
  5. M

bi şirket için hazırladığım amatör logo

Merhaba Arkadaşım öncelikle başarılar dilerim.....Bir şirket için logo yaptım demişsiniz fakat hangi şirket neye hizmet ediyor tarihi geçmişi nedir sosyal ve kültürel yapısı nedir hedef kitlesi nedir vb.....bir çok faktörü bir arada degerlendirerek logo tasarımı yapmalıyız aslında yukarıda...
  6. M

Evet çözünürlük sorunu var haklısınız yorumunuz için teşekkür ediyorum size 140 küsür kişi bakmış kimse yorum yapmamış sizlere teşekkürler....
  7. M

Yeni Hayat Hastanesi III Afiş Tasarımı

Teşekkürler Mustafa bey fakat yanlış anlaşılmasın ben okudugum okuldan övünmüyorum ayrıca ben henüz siteye çalışma yüklemedim 1 tane yükledim o da sitede görünmedi herhangi bir tepkim yok rahatım relaxım hayatıda her zaman relax yaşarım....ayrıca kimseyide eleştirme gişiminde degilim sadece...
  8. M

YETENEK : Belirli bir alt yapı egitim ile alınır....Doguştan kimse GRAFİK TASARIMCI olmaz....Ayrıca GRAFİKERLİK ve GRAFİK TASARIM mesleklerini ögrenmenizi tavsiye ederim.... GRAFİKERLİK : Bilgisayar operatörüdür...Programları iyi bilir kısaca uygulayan kişidir... GRAFİK TASARIMCI : Sanatkar...
  9. M

2 farklı oda çizim ve boyama

Elinize emeginize saglık başarılı !
  10. M

@Kerim ÖKSÜZ Ben çok fazla tartışmaya girmeyi sevmeyen biriyim fakat sizin sorunuza en güzel cevabı şöyle verebilirim siz doktor degilsiniz o zaman ameliyathaneye girinde bir hastayı ameliyat ediniz.. siz amelyat ın nasıl yapıldıgını bilseniz bile kimse sizi o odaya sokup hastayı amelyat...
  11. M

Sizde sagolun yorumlar ve görüşler paylaşıldıkça güzelleşir sizin bitirdiginiz bölüm neydi bu arada grafik tasarım adına teşekkürler...
  12. M

GRAFİK TASARIM ve GRAFİKERLİK (OPERATÖRLÜK)

Merhaba arkadaşlar çevremizde bakıyorumda GRAFİK TASARIM ile GRAFİKERLİGİ aynı zanneden bir çok kişi var bilgi amaçlı bunu açıklama isteginde hissettim kendimi ; GRAFİK TASARIM : Grafik tasarımcı olmak için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden Güzel Sanatlar bölümünü bitirmiş kendisini...
  13. M

Sanırım biraz daha çalışmaya ihtiyaç var....Afişe genel olarak baktıgımda bana fikir olarak piknige giden insanların eglenmesi gibi geldi daha farklı düşünebilirsiniz teşekkürler iyi çalışmalar
  14. M

Edirne Tanıtım Afişi

Bence çok klasik durmuş arka plan iyi durmamış orda bulutlar orsa daha bir anlam katabilir yinede elinize emeginize saglık
  15. M

Corel drawdaki ilk çalışmam eleştriler ve yorumlar benim için önemlidir :)

Bir ürünü veya firmayı tanıtacaksanız öncelikle o ürünün veya firmanın LOGO su ÖN PLANDA olmalı ÜRÜNLER ÖN PLANDA olmalı....bu kurallara dikkat etmekte yarar var...
  16. M

The Anılife Otel Afiş Tasarımı

Bencede biraz acemi işi gibi geldi tabiki bu benim görüşüm yanlış anlaşılmasın böyle bir otelin afiş çalışması daha farklı ve dikkat çekici olabilirdi...Daha dogrusu Afiş çalışmalarında önemli olan ana fikir ? ana fikir de yeterli ? yetmez insanların nasıl dikkatini çekmek önemli .. insanlar bu...
  17. M

Evet haklısınız zaten alttaki başlık olmadı genel mantalite anlamında sormuştum (çöp savar) veya (dünyanın çöpünü ögütür) başlıkları ve iyi bir tipografiyle çözülebilir teşekkürler....
  18. M

Merhaba arkadaşlar bir çöp ögütücü firmasına tasarladıgım afiş çalışmasını sizlerle paylaşmak üstadların fikirlerini almak istiyorum... Afiş görünmüyorsa adresi : http://i56.tinypic.com/2f0dagy.jpg
Yukarı Alt